שיח מסוג אחר על תעשיית ההייטק עם מבט ל – 2019

עולם העבודה העתידי מתנסה בדברים חדשים:

למדתי להגיד “כן” לבקשות מעניינות, גם אם הן מאתגרות אותי במקומות של אי נוחות. במיוחד אם הן כאלה.

זה התחיל בסך הכל כבקשה להרצאה. מה הבעיה? אני מרצה כמעט כל יום במקום אחר על עולם העבודה המשתנה, המגמות המפרקות אותו, השלכות על אנשים וקריירות, מנהלים וארגונים וגם מוסדות חינוך וממשל. בשבילי הרצאה זה קהל, במה או שולחן עגול, שיח. הרצאה בפייסבוק לייב? את זה עוד לא עשיתי. מצלמות אני לא מאד מחבבת, אם כי לאלה של הטלויזיה כבר התרגלתי. ונזכרתי, נזכרתי שפעם גם אמרתי שאני לא יודעת לכתוב. ואז גיליתי שכן. אז אמרתי “כן”, להרצאה בכנס וירטואלי, בפייסבוק.

כי הרי אני זו שמדברת על העולם הדיגיטלי שחובר למציאות, על כך שעולם העבודה עובר אל הענן, שעשייה היא כבר לא תפקיד ומשרה ומקצוע אלא אנשים שחוברים יחד להביא ערך למישהו שצריך. חלקים הולכים וגדלים מהעולם הזה נמצאים בענן. המוניטין שלנו, זה שמאפשר לאנשים למצוא אותנו, לדעת לחבור אלינו לעשייה. המפגשים, ההזדמנויות, רשתות של אנשים שחוברים יחד סביב עניין משותף.

את הצוות של Ziprays פגשתי לגמרי במקרה, כשמישהו חיבר ביננו לפודקאסט של הייטק בפקקים. אח”כ אמרתי להם “כן” לניהול קבוצה בפלטפורמה חדשנית שהקימו בטלגרם ואני נהנית יום יום מהקהילה הזו שמשוחחת על מרחבי עולם העבודה המשתנה. אמרתי להם “כן” כשאתגרו אותי לא מזמן עם הכיוונים החדשים אליהם הם רוצים לקחת את הפלטפורמה ואני כבר מצפה לראות לאן זה יפתח את הקהילה.  ועכשיו. עכשיו אנחנו כאן, בכנס וירטואלי שנקרא The State Of The Israeli High-Tech, שמתרחש בפייסבוק לייב משך 3 ימים בין ה 11-13 לדצמבר. עמוד האירוע:

https://www.facebook.com/events/257862251556319/

רשימת המרצים מפורסמת באתר הכנס ומתעדכנת באופן שוטף: https://ziprays-con.com/.

ואני אהיה שם ביום ג’ ה-11/12/18 בשעה 16:00 עם ההרצאה: The Future of Work Has Arrived במטרה לשרטט את עולם העבודה המתפרק וההזדמנויות הטמונות כאן לכל מי שמוכן לחשוב אחרת, על הקריירה של עצמנו, על עשייה, ארגונים, וגם מה צריך לקרות בחברה, בהשכלה, בחינוך.

התשלום לכנס סמלי ומיועד לתרומה. ובמיוחד עבורכם, הנחה בגובה 20% עם קוד הקופון SPEAKERFRINED20

אם יש לכם רעיונות, בקשות, מחשבות, אשמח לשמוע. ואשמח כמובן לראות אתכם שם, וירטואלית כמובן.

חג אורים שמח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
אנשים וקריירות: כדי לחבר אנשים ולפתח קריירות בתוך ארגונים וגם ברמה האישית
מנהלים וארגונים: בשביל להכין את העובדים, התהליכים, המנהיגות והארגון לעתיד
השכלה ומדיניות: כל מה שצריך לעדכן במערכות החינוך, ההשכלה וההכשרה והמדיניות הציבורית

אנשים וקריירות

מנהלים וארגונים

השכלה ומדיניות

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג