מגמות: עולם העבודה העתידי החדש

התוכן בעמוד זה מתורגם גם ל -

הרצאה ייחודית וחדשנית זו של נירית מותאמת למפגשים של עובדים והנהלות, בהם רוצים להביא מגמות, לפתוח את הראש לחשיבה אחרת ולהכין את הקרקע לשיח אסטרטגי, לתכנית שנתית, לצורך בשינוי אצל מנהלים ועובדים.

עבודה לצד מלחמה מציבה לנו אתגרים. 

עולם העבודה העתידי מציע לנו פתרונות.

אילו היתה לנו שגרה היינו שואלים עכשיו האם עצרתם לחשוב מי תהיו כשכל השינויים המתרחשים סביבנו ישנו את האופן בו אנחנו חיים ועובדים?

אבל אנחנו לא בשגרה ושנת 2024 תהיה שנה של עבודה במלחמה. אבל העולם לא עוצר לרגע. גם לא העתיד. ולכן גם אנחנו חייבים להבין אילו מגמות עולם העבודה העתידי ישפיעו על תכניות עבודה 2024 ויגדירו מחדש לא רק את האופן בו אנחנו חיים ועובדים אלא את מי שנהיה בתפקידים, בארגונים ואפילו בתעשייה בה אנחנו פועלים. החל מטכנולוגיות שמשנות את האופן בו אנחנו חיים ועובדים דרך ציפיות משתנות של אנשים, הרצאה זו מציירת את העתיד שאנחנו כבר נמצאים בפתחו. זה שיחייב אותנו לחשוב מחדש על ה DNA הארגוני, על הניהול, המקצועיות וכמובן כל תהליכי האנשים בארגון. 

החדשות הטובות בסיפור הזה שעולם העבודה המשתנה נותן לנו גם פתרונות לכל האתגרים של עבודה לצד מלחמה – פתרונות לצורך לנהל עבודה כשלא ברור כמה אנשים פנויים לעבודה, פיזית ורגשית. וגם פתרונות לצורך לנהל אנשים שמנהלים אתגרי חיים לא רגילים לצד אתגרי עבודה לא רגילים. וכולם לא בטוב, בטח לא כרגיל.

בין אם אתם עוסקים בתחום הבריאות, הפיננסים, הטכנולוגיה או כל מגזר אחר, העבודה תשתנה, האנשים ישתנו, הציפיות ישתנו וגם הניהול והתרבות ישתנו. ההרצאה הזו תאתגר את התפיסות שלכם, תעורר אתכם לאפשרויות חדשות והבנה אמיתית של עתיד העבודה בתעשייה שלכם. היא תצייד אתכם בתובנות מעשיות, תצלול לדוגמאות, תספק לכם כלים לא רק לנווט בשינוי הזה, אלא להוביל עם חזון ברור אל העידן החדש.

דוגמאות לשקפים מהרצאה להנהלת ארגון בריאות. ניתן להתאים לכל תעשייה. 

שקופית קודמת
שקופית הבאה

 

סדנאות למנהלים:

ליעוץ והתאמה אישית

צירפתי אותך לניוזלטר השבועי, ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי