אודות

נעים להכיר. אני נירית כהן, מומחית לעולם העבודה העתידי.

מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו - בקריירה, בארגון, במדיניות.

כן, זה ממש אתגר להגדיר את עצמנו מקצועית בעולם המשתנה. ולא, העשייה שלי היום לא נכנסת לשום קופסה עם הגדרה מוכרת של מקצוע ותפקיד.

לא שלא היו לי כאלה. 

אז נעים מאד, אני נירית כהן ואני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. מחברת הספר "המדריך לקריירה בעולם משתנה" שתוך שנה הגיע להדפסה שלישית. אני מומחית לעיצוב קריירה בעולם החדש בתוך הארגון ומחוצה לו, מרצה ויועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה לעולם העבודה המשתנה הרבה לפני שזה היה מודרני לדבר את זה.

כמעט 30 שנים עבדתי באינטל. משך עשור שימשתי כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל וניהלתי שנים ארוכות ארגונים גלובליים בארגון משאבי אנוש העולמי של אינטל בתחומי יעוץ אסטרטגי, שכר ותגמולים, מערכות מידע עולמיות וכן מספר רב של עסקאות גדולות בתחום המיזוגים ורכישות. במגוון תפקידים ליוויתי והובלתי אנשים וארגונים למתוח את הגבולות וליצור עולמות חדשים כדי לחבר בין כל מה שיהיה אפשרי לבין מה שצריך. כרטיסי הביקור שלי כללו תפקידי כספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות, בישראל, אירופה, ארה"ב ובאחריות גלובלית. 

מאז 2010 אני מעצבת את עולם העבודה העתידי ומ 2015 אני כותבת טור שבועי כל יום רביעי על עולם העבודה המשתנה בעבר בגלובס וכיום בדה מרקר. תוכלו למצוא את כל הטורים כאן באתר ולהירשם לקבל אותם ישירות למייל בניוזלטר השבועי. אתם גם מוזמנים להאזין לי ולשותפי גם בפודקאסט "הייטק בפקקים" שמביא כל שבוע את הסיפורים על האנשים והטכנולוגיה שמשנה את עולמנו ומשודר כל יום חמישי בעמוד הפייסבוק של כלכליסט ובכל אפליקציות הפודקאסטים. חפשו אותי גם בקבוצת הפייסבוק WorkFutures ובכל הרשתות.

אני מביאה אל השולחן מגוון מיומנויות וכלים להתנהלות בעולם העבודה המשתנה. אני משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לי להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים. כל יום אני זוכה לעבוד עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם. 

אז כן, זה אתגר למצוא את התשובה לשאלה "אז מה את עושה היום?" אבל זו בדיוק הפואנטה של עולם העבודה החדש.  

מקווה שכל מה שאני אוספת עבורכם כאן ובערוצים השונים יעזור לכם לחשוב, אולי גם לפעול. אשמח לענות על כל שאלה. בהצלחה רבה.

רוצה את התכנים לפני כולם?

לפרטים והרשמה

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי