נירית כהן, אסטרטגיות לעולם העבודה העתידי. אישי, ארגוני, חברתי.

ברוכים הבאים אל עולם העבודה העתידי. השינויים כבר כאן, בין אם אנחנו אוהבים אותם ובין אם לאו, והשאלה היחידה איננה אם הם ישפיעו עלינו אלא מתי זה יקרה והאם נהיה מוכנים? 

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך. 

מעל 25 שנים כיהנתי באינטל במגוון תפקידי כספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות, בישראל, אירופה, ארה”ב ובאחריות גלובלית. משך עשור שימשתי כסמנכ”ל משאבי אנוש של אינטל ישראל וניהלתי שנים ארוכות ארגונים גלובליים בארגון משאבי אנוש העולמי של אינטל בתחומי יעוץ אסטרטגי, שכר ותגמולים, מערכות מידע עולמיות וכן מספר רב של עסקאות גדולות בתחום המיזוגים ורכישות. כל הפרטים בעמוד ה Linkedin.

במהלך כל שנות עבודתי אני עוזרת למנהלים וארגונים לדחוף את גבולות המקובל והאפשרי על פני כל מעגל החיים של אנשים בארגון.

בעשור האחרון, במקביל לתפקידים השונים כדירקטור משאבי אנוש באינטל העולמית, הובלתי שיח אסטרטגי על עולם העבודה העתידי כולל מספר כנסים בינלאומיים ומקומיים וכיום אני מרצה ויועצת מבוקשת בתחום בקרב כל המגזרים במשק. ניתן למצוא דוגמאות בעמוד צילמו וכתבו

בהרצאות, ליווי אישי, סדנאות קריירה ומנהלים, יעוץ ופיתוח תכניות אסטרטגיות להנהלות בכירות, אני עוזרת לאנשים, מנהלים וארגונים וגם מוסדות כלכלה, חברה וחינוך להבין את השלכות השינויים ולפתח אסטרטגיות לעולם החדש. 

הבלוג הפופולרי שלי בנושא עולם העבודה העתידי מופיע כבר שנים כטור קבוע כל יום רביעי גם בעמודי החדשות של העיתון גלובס ומנתח את המגמות והשפעתן על האסטרטגיות הנדרשות לארגונים, מנהלים וקריירות.

12898270_1058365127567651_4222912499647132184_o

כי כמנהלים, אנחנו כבר מרגישים שהתהליכים והאנשים שעבדו עבורנו עד כה לא מתאימים לקחת אותנו קדימה, אל הכיוונים החדשים שלנו, של הארגון.  בשביל אלה צריך לפתוח מבט אל מרחב אפשרויות חדש, איפה אפשר להפר את הכללים מבלי להפר את האיזון, להתאים את היכולות, התהליכים והאנשים בארגון לצרכים החדשים. אם אתם מחפשים מישהו שיעזור לפעילות שלכם להתאים את עצמה לשינוי שאתם מובילים, בואו נדבר.

וכעובדים, לקריירה הפרטית שלנו, אם אתם מחפשים את דרככם האישית, מרגישים שהלכתם לאיבוד, שהגיע הזמן להתפנות אל מה ששמתם במושב האחורי שנים רבות, צרו קשר.  מרחב האפשרויות העומד בפנינו הוא תמיד גדול יותר ממה שנדמה לנו ואין סיבה לוותר על החלומות. תצטרפו אלי לבניית תכנית אסטרטגיה אישית למימוש המשך הקריירה שלכם.

וכאנשי משאבי אנוש, אנחנו מבינים שצריך להתארגן מחדש, לתמוך לא רק בעובדים ובמנהלים אלא באסטרטגיה של הארגון, להוביל את השיח בנושא השינויים המשפיעים על כל מעגלי החיים בארגון. יש לנו תפקיד משמעותי בתקופה הזו, לא רק להיות שותפים בשולחן ההנהלה, אלא ממש לערוך אותו. אם אתם מחפשים שותף לחשיבה מאחורי הקלעים, תשלחו לי מייל nirit.cohen1@gmail.com.

מקווה שעזרתי לכם לחשוב, אולי גם לפעול. ואם אתם זקוקים לעזרה, אשמח לענות על כל שאלה.

בהצלחה רבה.

 גיוס6

 

2 Comments