נירית כהן: עולם העבודה העתידי. כשהעתיד והמציאות נפגשים.

שלושים שנה אני מהלכת על התווך בין העתיד למציאות. בעשייה עם אנשים וארגונים שדוחפים את גבולות האפשרי ויוצרים עולמות חדשים שיעצבו לנו את העתיד בחיים וגם בעבודה. ובצורך לקחת את העתיד הזה אל ההווה, לגזור ממנו תכנית, להבין משמעויות, להגיע אליו מוכנים.

מעל 25 שנים כיהנתי באינטל במגוון תפקידי כספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות, בישראל, אירופה, ארה”ב ובאחריות גלובלית. משך עשור שימשתי כסמנכ”ל משאבי אנוש של אינטל ישראל. שנים רבות ניהלתי ארגונים גלובליים בארגון משאבי אנוש העולמי של אינטל בתחומי יעוץ אסטרטגי, שכר ותגמולים, מערכות מידע עולמיות וכן מספר רב של עסקאות גדולות דרך כל תהליכי מיזוגים ורכישות. 

כבר שנים שאני מניעה מהלכים מורכבים ומובילה חדשנות בהיקפים גדולים ובשנים האחרונות חוקרת ומובילה את ההתארגנות לעולם העבודה העתידי, וההשלכות שלהם על אנשים וקריירות, ארגונים ומנהלים וגם מערכות חברה וחינוך.

את כל הידע והתהליכים שפיתחתי לזיהוי מגמות ותמונות עתיד והפיכתן לתכנית אל מול המציאות אשמח להעמיד לרשותכם.

12898270_1058365127567651_4222912499647132184_o

כי כמנהלים, אנחנו כבר מרגישים שהתהליכים והאנשים שעבדו עבורנו עד כה לא מתאימים לקחת אותנו קדימה, אל הכיוונים החדשים שלנו, של הארגון.  בשביל אלה צריך לפתוח מבט אל מרחב אפשרויות חדש, איפה אפשר להפר את הכללים מבלי להפר את האיזון, להתאים את היכולות, התהליכים והאנשים בארגון לצרכים החדשים. אם אתם מחפשים מישהו שיעזור לפעילות שלכם להתאים את עצמה לשינוי שאתם מובילים, בואו נדבר.

וכעובדים, לקריירה הפרטית שלנו, אם אתם מחפשים את דרככם האישית, מרגישים שהלכתם לאיבוד, שהגיע הזמן להתפנות אל מה ששמתם במושב האחורי שנים רבות, צרו קשר.  מרחב האפשרויות העומד בפנינו הוא תמיד גדול יותר ממה שנדמה לנו ואין סיבה לוותר על החלומות. 

וכאנשי משאבי אנוש, אנחנו מבינים שצריך להתארגן מחדש, לתמוך לא רק בעובדים ובמנהלים אלא באסטרטגיה של הארגון, להוביל את השיח בנושא השינויים המשפיעים על כל מעגלי החיים בארגון. יש לנו תפקיד משמעותי בתקופה הזו, לא רק להיות שותפים בשולחן ההנהלה, אלא ממש לערוך אותו. אם אתם מחפשים שותף לחשיבה מאחורי הקלעים, שלחו לי מייל nirit.cohen1@gmail.com.

מקווה שעזרתי לכם לחשוב, אולי גם לפעול. ואם אתם זקוקים לעזרה, אשמח לענות על כל שאלה.

בהצלחה רבה.

 גיוס6

 

2 Comments