fbpx

מסע קריירה באמצע החיים: הזמנה למשהו חדש

מסע קריירה באמצע החיים והשבוע:

מסע השבוע הזה שילב שני דברים שאני אוהבת במיוחד: טכנולוגיה ו Serendipity. ובסוף הטור הזה יש הזמנה למשהו חדש…

נתחיל דווקא מהשני. Serendipity זה למצוא מבלי לחפש. ולא, זה לא חדש, הרעיון שמפגשים מקריים יכולים להתפתח לעשייה שלא צפיתי. אני עושה אותם בקביעות כבר שנים, פגישות עם אנשים שהושיטו יד דרך הרשתות השונות ומשהו בשיח היה מעניין מספיק כדי לעבור לשיחת טלפון ואחר כך גם למפגש אישי או אחר. הכרתי כך המון אנשים שהם היום במעגל הראשון שלי. המון דברים שאני עושה היום התחילו כך, כולל הבלוג שלי, הטור בגלובס, הרצאות, התקשרויות, כתיבת הספר, היזמויות שמתגלגלות בימים אלה ועוד כמה שמתבשלות על אש קטנה. ובכל זאת, זה מפתיע כל פעם מחדש כשמשהו ממש לא צפוי מתפתח, כזה שלוקח אותי למקום שממש אבל ממש לא הייתי הולכת אליו בלי המפגש המקרי.

זה המקום של החלק השני בשבוע הזה, החידושים שמביאה הטכנולוגיה. על טלגרם שמעתם, אפליקציית צ’ט שצוברת תאוצה בין השאר בגלל היכולות שיש לה מעבר למה שאנחנו מכירים בווטסאפ. אז בגלל העיסוק בעולם העבודה העתידי אני משתדלת לייצר נוכחות והתנסות בדברים החדשים, גם אם אני לא תמיד מבינה מה עושים איתם, למה ואיך??? אז התחלתי בצעד הראשון כבר לפני כמה חודשים ופתחתי ערוץ בשם “נירית כהן: עולם העבודה העתידי”, כזה ששולח למנויים באופן שוטף חומרים ולינקים על כל מה שמשתנה בעולם העבודה. בערוץ יש נכון לעכשיו כ 80 עוקבים ו 100 שיתופים עבור מי שמתאים להם לצרוך ככה מידע.

וכאן אנחנו מגיעים אל השבוע הזה במסע שלי ואל המקום בו מצאתי בלי לחפש את השלב הבא בשיח הטלגרם, באופן ספציפי קבוצות טלגרם, תחום שהוא עבורי התנסות חדשה בעולם החדש שמשנה גם את עולם העבודה. זה התחיל לפני שבועיים, בשיחת טלפון שקיבלתי מניצן, שגם היא הושיטה יד דרך הרשתות וסוף סוף העברנו את השיח אל הממד הפיזי ומצאנו המון קוים משיקים להמשיך מהם. ניצן הציעה לי להגיע לתכנית רדיו בשם הייטק בפקקים. כשהגעתי גיליתי שאין קשר בין מה שחשבתי שאני אפגוש לבין מה שמצאתי: פודקאסט מצולם שמפיקה חבורה של אנשים עם ברק בעיניים’ שעושים עשייה מהמקומות הכי נכונים לעשייה, כזו שמגיעה מהבטן, יושבת על ערכים, משמעות, חברים וכיף גדול.

אז זה כנראה לא מפתיע שאנשים כאלה מתנסים גם בעוד פלטפורמות שיח בעולם המשתנה. וככה אנחנו מגיעים אל ההזמנה למשהו חדש.

אני שמחה לעדכן שגם אני מצטרפת לפרויקט חדש ומעניין מבית היוצר של קבוצת ZipRays ופותחת קבוצה סגורה בטלגרם בשם עולם העבודה העתידי: על קריירות, ניהול וחברה. בקבוצה הזו נקיים שיח על כל מה שמשתנה בעולם העבודה וההשלכות על אנשים וקריירות, ארגונים ומנהלים וגם על חברה וחינוך. זו שיחה דו כיוונית עם תכנים חדשים, אירועים ודיונים ואני, במסגרת ההתנסות בכל מה שחדש, אשתף שם לפעמים קטעי הרצאות או אארח אנשים ואתם תוכלו לקחת חלק פעיל להתוות תכנים ושיח. הקבוצה סגורה והצטרפות אליה כרוכה בעלות סמלית ש ZipRays מפנה לתרומה למען הנוער בישראל. למה? כדי להבטיח שאם אתם כאן, אתם באמת רוצים להיות כאן, שותפים לשיח ולדרך ולא פחות חשוב, שאין שם spam.

הנה הלינק הכי חשוב, להרשמה: https://www.ziprays.com/nirit-cohen

להתראות בתוך הקבוצה.

כמו בכל יום חמישי, סיכום השבוע במסע קריירה באמצע החיים אל תוך עולם העבודה החדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סגור לתגובות.

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
אנשים וקריירות: כדי לחבר אנשים ולפתח קריירות בתוך ארגונים וגם ברמה האישית
מנהלים וארגונים: בשביל להכין את העובדים, התהליכים, המנהיגות והארגון לעתיד
השכלה ומדיניות: כל מה שצריך לעדכן במערכות החינוך, ההשכלה וההכשרה והמדיניות הציבורית

אנשים וקריירות

מנהלים וארגונים

השכלה ומדיניות

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג