קריירה בארגון: It's not what YOU DO, it's what you CAN DO

התוכן בעמוד זה מתורגם גם ל -

הרצאה לעובדים לקידום תהליכי קריירה בתוך הארגון, כולל מעברי תפקיד רוחביים, מודעות לצורך לקחת אחריות על פיתוח וצמיחה בתוך הארגון, ומתן כלים לזיהוי פרויקטים, משימות והזדמנויות מעבר לתפקיד וליום-יום. 

שנים לא דיברנו עם העובדים על קריירה כדי שחס וחלילה לא להכניס להם רעיונות לראש. או יותר נכון, דיברנו רק עם אלה שכן רצינו שיחשבו החוצה – בתכניות סיום העסקה, פיטורין, צמצומים. זה כבר לא עובד.

היום קריירה זו שיחה על פיתוח, על צמיחה, על הצורך של העובדים להיות שותפים לתהליך, לעבור בין תפקידים, להשתתף בתכניות פיתוח, לקחת אחריות על הדבר הבא. להבין שזה לא תמיד עוד קידום או שלב למעלה בסולם. שזה לא מה אני עושה אלא מה אני יכול לעשות.

בהרצאה זו נדבר על ניהול קריירה בארגון מנקודת מבט חדשנית שבוחנת את נקודות ה Win-Win שמחברות בין צרכי העובדים והארגון וכל הכלים שעומדים לרשות העובדים כדי לעצב את הקריירה שלהם בתוך הארגון, לצמוח ולהתפתח.  

כי יש כאן הזדמנות חד פעמית – הארגון צריך אנשים רלוונטיים, משתנים, מעודכנים והוא לא יוכל לגייס אותם רק מבחוץ. ואנשים צריכים לקחת אחריות על פיתוח הקריירה שלהם כדי שיישארו רלוונטיים ומעודכנים וישתנו בהתאם לצרכי הארגון והשוק. החדשות הטובות שפגשנו כאן זהות אינטרסים. וכולם ירוויחו.

ניתן להתאים את מיקוד ההרצאה על פי נושאי המיקוד הייחודיים לכם. דוגמה לשקפים באנגלית מארגון גלובלי:

שקופית קודמת
שקופית הבאה

ניתן לשלב עם הספר:

 

ניתן גם כחלק מסדרה בתכנית להעצמת נשים בארגון:

לתת לנשים בארגון את הכלים לפתח ולקדם את הקריירה. מיקודים לבחירה:

האנשים שלי: נטוורקינג Networking –  למה אנחנו שונאות את זה? איך לבסס שגרות שיבטיחו מפגשים מצמיחים ומפתחים, יראו לך מה שאת לא יודעת שאת לא יודעת.

הזהות המקצועית שלי: מיתוג אישי [email protected]איך ולמה הזהות המקצועית שלנו משתנה וגם מותג אישי – מה זה, איך אנחנו מגלות אותו, איך הוא משרת אותנו?

מחוברות 24*7: איזון בית עבודה של העולם המשתנה – מה אפשר לעשות ומה צריך ללמוד לבקש כדי שנוכל להתאים את הקריירה שלנו לחיינו ולהיפך?

ליעוץ והתאמה אישית

צירפתי אותך לניוזלטר השבועי, ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת.

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי