מנהלים את העובדים של העולם החדש

כשעולה הצורך להביא למנהלים כלים חדשים לתמוך בחיבור ומוטיבציה של עובדים

כשהעובדים מעלים ציפיות של פיתוח ומעבריות בארגון ואנחנו צריכים ללמוד לחשוב אחרת כדי לשמר אותם

כשרוצים לתמוך בתהליכים ארגוניים המעודדים מעברים בין תפקידים ולשחרר חסמים והתנגדויות

אופציה: ניתן לקיים במקביל לסדנא לעובדים "קריירה צריך לנהל"

למה?

כי העולם החדש משנה את מהלך הקריירה ובכך גם את האופן שבו אנשים מתנהלים בתוך ארגונים. 

בעידן זה אנחנו מזהים שיח חדש בין אנשים וארגונים, רואים את השינוי שבחוזה בין העובד לארגון, את העובדה שהכלים המוכרים כבר לא מספיקים בשביל לייצר חיבור, מוטיבציה, שימור ולפעמים אפילו בשביל גיוס. מרגישים את הלחץ על תפקיד המנהלים, על המבנים הארגוניים, על האופן שבו העבודה מתנהלת. מבינים שמה שהביא אותנו לכאן לא ייקח אותנו קדימה. אבל לא תמיד מבינים מה כן יעבוד עכשיו.

המטרה:

לעזור למנהלים להבין איך השינויים בעולמות העבודה בחוץ ובפנים משליכים על האופן בו עובדים מחליטים להצטרף, להישאר או לעזוב ובכך לעורר את המודעות שלהם לניהול הקריירה של העובדים (ושלהם עצמם) ולכלים העומדים לרשותם כמנהלים בארגון לחבר אנשים ולייצר מוטיבציה.

איך:

במפגש יחיד או בסדנא בת מספר מפגשים נבין את תפקיד המנהלים בניהול קריירה של העובדים שלהם בעולם העבודה המשתנה, ההשלכות מהזווית האישית, של התפקיד הניהולי וגם סוגיות בארגון שמהוות חסמים להתפתחות הקריירה ומענים אפשריים

לדוגמא:

מפגש ראשון: נתחיל בסקירה של עולם העבודה העתידי עם השלכות למנהלים, בדגש על השיקולים המרכזיים של אנשים בעולם העבודה החדש, בבואם לבחור להצטרף, להשאר או לעזוב ארגונים. בעידן זה אנחנו מזהים שיח חדש בין אנשים וארגונים, רואים את השינוי שבחוזה בין העובד לארגון, את העובדה שהכלים המוכרים כבר לא מספיקים בשביל לייצר חיבור, מוטיבציה, שימור ולפעמים אפילו בשביל גיוס. מרגישים את הלחץ על תפקיד המנהלים, על המבנים הארגוניים, על האופן שבו העבודה מתנהלת. מבינים שמה שהביא אותנו לכאן לא ייקח אותנו קדימה. אבל לא תמיד מבינים מה כן יעבוד עכשיו.

מפגש שני: נותן למנהלים להתמודד על סמך מחקרים ו benchmarking, כולל זיהוי חסמים והזדמנויות לפעולה בתוך המציאות הארגונית הספציפית לכן ומייצר מחוייבות לעשייה.

 

אופציה: ליווי משאבי אנוש לעיבוד השלכות

למה: עולם העבודה המשתנה מפגיש אותנו עם סוגיות חדשות ומשנה את מרחב הפתרונות בסוגיות מוכרות לכל רוחב עולמות משאבי אנוש. יש שיח חדש בנושאים כגון ניהול טאלנט, ניהול גמישויות, התפתחות וקריירה, מיומנויות עתיד וגם השלכות על ניהול, קבלת החלטות ומבנים ארגוניים. במקביל, גם תחומים ותיקים כמו תגמול, שימור עובדים וניהול ביצועים עוברים טרנספורמציות כדי להתאים אותם לעולם החדש.

המטרה: לזהות את המיקודים החשובים ביותר להכין את הארגון לעתיד.

איך: בהתאמה אישית

ליעוץ והתאמה אישית
large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
אנשים וקריירות: כדי לחבר אנשים ולפתח קריירות בתוך ארגונים וגם ברמה האישית
מנהלים וארגונים: בשביל להכין את העובדים, התהליכים, המנהיגות והארגון לעתיד
השכלה ומדיניות: כל מה שצריך לעדכן במערכות החינוך, ההשכלה וההכשרה והמדיניות הציבורית

אנשים וקריירות

מנהלים וארגונים

השכלה ומדיניות

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג