מסע קריירה באמצע החיים: שיחות בטקסט

מסע קריירה באמצע החיים והשבוע:

אני הרי כותבת על העולם שמשתנה ויודעת שאפליקציות הצ'אט צמחו בשנים האחרונות בעקבות ההעדפה של הטקסט על פני השיחה. מודה, לא באמת הבנתי מה זה אומר מעבר לשימוש המוכר בווטסאפ למשל. וכן, ההבנה שהדור הצעיר אצלי בבית מנהל שיחות ארוכות בלי להוציא הגה…

השבוע השקתי בעזרת החברים מ ZipRays את קבוצת הטלגרם על עולם העבודה העתידי, על קריירה ניהול וחברה. זו חוויה חדשה לגמרי, לא דומה בכלל לקבוצות הווטסאפ המוכרות.

מה למדתי?

קודם כל, שאנשים רבים קוראים בשקט, מבלי להשתתף וזה בסדר.

אבל למדתי שיש דבר כזה אירוע בטקסט, שכשקובעים זמן ומקום מפגש סביב נושא. ובזמן הנתון, מקיימים שיחה, ראיון, מפגש סביב נושא, שכולו מתנהל במתכונת של טקסטים כמו שאתם מכירים מכלי הצ'אט. בהבדל אחד מעניין. כולם כאן בו זמנית, מנהלים את השיח הזה בזמן קצוב. וזה כבר מרגיש הרבה יותר כמו כנס וירטואלי.

המפגש הקרוב ביום ראשון בשעה 16:00 בנושא מותג אישי. ובקנה כבר יש ראיון עם גלית שרון, מומחית בנושא תדמית עסקית שתדבר איתנו (בטקסט כמובן) גם על סיפור הקריירה שלה, שלקח אותה מעיצוב לעסק שעובד בארגונים סביב לבוש להצלחה וכמובן תתן לנו טיפים על תדמית, קוד לבוש, שפת גוף ועוד.

ומתוכנן כבר גם מפגש עם חברת קבוצה שהסכימה לשתף באירוע הזה את סיפורה האישי על שינוי קריירה באמצע החיים, איך התעוררה אליו ולאן הוא לקח אותה. ומפגש נוסף עם חברת קבוצה נוספת ששיתפה בקבוצה שהשתתפה בתכנית של אוניברסיטת הסינגולריטי ואני מאד מאד סקרנית לשמוע עוד. וכן, כל מפגש כזה הוא סוג של כנס וירטואלי שנערך בטקסט אבל כשכל המשתתפים בקבוצה נמצאים בו זמנית ב online בקבוצת הטלגרם.

אותי זה מרתק, גם התכנים, המפגשים, גם המדיום. והמסע. מסע אל עולם חדש. מסע לא פשוט לאלה מאיתנו שמהגרים אל העולם הזה. בגלל זה גיליתי שחלק מהמוזמנים לקבוצה הסגורה אמרו לי תודה על זה שדירבנתי אותם להצטרף לטלגרם ולהתנסות במדיום חדש, ואחרים אמרו לי שגם ככה הם שקועים ביותר מידי ערוצי תקשורת ולא מסוגלים לספוג עוד אחד. מבינה את שני הצדדים. בוחרת כל יום מחדש.

אם מתאים לכם, נתראה בתוך הקבוצה. וכמו שכבר נאמר בעבר, דמי ההשתפות הסמליים הם לתרומה למען הנוער בישראל ונועדו כדמי רצינות שמבטיחים שכולנו רוצים להיות שם.

https://www.ziprays.com/nirit-cohen

 

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי