איך עושים AI בארגון? סדנה יישומית לעובדים

מספיק לדבר על AI. בואו נעשה AI

איך יוצרים תכנית עבודה ליישום AI בארגון?

כולם מדברים על AI, מעטים הארגונים שיודעים להטמיע בינה מלאכותית בצורה אפקטיבית.

בסדנה מרתקת ופרקטית, עם "ידיים על המקלדת" ניקח את העובדים שלכם צעד צעד בתהליך שמאפשר להם ליישם AI בעבודה בעצמם, בלי לחכות שמישהו יסביר להם מה לעשות עם זה. 

וכן, אנחנו לוקחים בחשבון מגבלות ארגוניות. יותר מזה, אנחנו עובדים אתכם להכין את ה case study שעליו נעבוד כדי שיהיה מדוייק. 

אבל בעיקר – נעזור לכם להסיר את הפחד, נעורר עניין, נייצר סקרנות ונראה שאנחנו יכולים.

ונקדם אתכם בתכנית העבודה ליישום מיומנויות עבודה עם AI בארגון. 

על התהליך והסדנא: מוזמנים לצפות בוובינר שקיימנו בדצמבר 2023:

מי אנחנו:

נירית כהן, יועצת ומלווה בתהליכי טרנספורמציה לעולם העבודה העתידי. נירית עבדה כמעט 30 שנה באינטל במשרות ניהול בכירות בכספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות בארץ ובעולם, מהן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל. כיום היא יועצת אסטרטגית, חוקרת ומלווה ארגונים וגופים ציבוריים בתהליכי טרנספורמציה שמחברים בין מנהיגות, מדיניות ואנשים. הבלוג הפופולרי שלה בנושא עולם העבודה העתידי פורסם מאז 2015 בגלובס וכעת בדה-מארקר ומנתח את המגמות והשפעתן על האסטרטגיות הנדרשות לארגונים, אנשים, חינוך ומדיניות. תוכלו לשמוע אותה גם בתכנית "הייטק בפקקים" ברדיו תל אביב.

 

 אייל מרקוס, עיתונאי לשעבר, יזם, סמנכ״ל שיווק ואיש טכנולוגיה.
אייל עבד כעיתונאי במגוון הוצאות לאור, בין השנים 1999 עד 2009, כולל מעריב, ידיעות, YNET, גלובס, פורבס, בלייזר, מנטה ועוד. ב- 2007 הקים חברה המפיקה סרטוני וידיאו לשיווק אינטרנטי, בסאן פרנסיסקו ובמקביל סיקר את עמק הסיליקון בעבור גלובס. ב-2009 חזר לישראל והקים סוכנות לשיווק דיגיטלי, שהתמחתה בשיווק בעולמות הטכנולוגיה. במשך כל חייו למד מוצרים דיגיטליים וסיפר את הסיפור שלהם באינטרנט. עוד באמצע 2021 התוודע לעולם כלי ה-Generative AI ומאז הוא חוקר, מתנסה, כותב ומרצה על מהפיכת ה-AI ועל השפעתם על עולם העבודה.

לקבלת פרטים נוספים על הסדנה

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי