שינוי קריירה

בלי קורות חיים ומודעות בעיתון: כך מוצאים עבודה בעולם החדש

התכנית "קריירה בעולם משתנה" תיתן לך את המפה והכלים לעשות שינוי בקריירה ולהגיע אל העבודה הבאה שלך

בעולם החדש ההזדמנויות לשינוי בקריירה ועבודה חדשה מתחילות בשיחה שמתרחשת בחדר שבו אתם לא נוכחים. אדם אחד שואל את האחר "אולי אתה מכיר מישהו ש…" ואתם רוצים שהשם שלכם יעלה בהקשרים הנכונים.

תכנית ליווי קבוצתית לשינוי קריירה ומציאת העבודה שאתם מחפשים:
* שלושה חודשים של מפגשי זום קבוצתיים עם נירית כהן
* שיעורים ממוקדים לצפייה עצמאית כהכנה למפגשים

בין אם אתם עובדים בארגון או עצמאיים, מבוגרים או צעירים, בתחילת הדרך או מבוססים היטב בעולם העבודה, ובטח אם אתם בתהליך של שינוי קריירה או הסבה מקצועית – בקורס הזה תקבלו את הכלים לנהל את הקריירה שלכם

הכרחי למי שמצא או עצמו מחוץ למעגל העבודה, מתכנן שינוי קריירה, או פשוט רוצה לייצר מסלול הכנסה נוסף

אז מה התכנית כוללת?

* שישה מפגשי זום קבוצתיים יחד איתי, אחת לשבועיים במהלך שלושת החודשים הראשונים

במטרה ליישם למידות בתהליך שינוי קריירה וחיפוש עבודה. 

במפגשים תוכלו להעלות שאלות ולקבל הכוונה ייחודית למצב שלכם.

*  32 שיעורים ממוקדים המחולקים ל 5 שלבים (סה”כ כ 4 שעות)

שניתנים לצפייה מהמחשב או מהנייד בכל עת 

לצפייה כהכנה למפגשים

* חוברת עבודה פרקטית ליישום הכלים.

תסיימו את המסלול עם תכנית מסודרת כיצד למצוא את העבודה שאתם מחפשים

חלק א: המפץ הגדול של עולם העבודה

בחלק הראשון של התכנית נתבונן בכל מה שמשתנה, כדי שנוכל להבין בהמשך גם מה עושים עם זה. נבין יותר לעומק מה קרה לעולם העבודה, אילו שינויים חלו בו ואיך הוא מתעצב מחדש. כדי שנתחיל לחשוב אחרת על מרחב האפשרויות העומד בפנינו בהמשך הדרך.

השיעורים בחלק זה:

1. למה צריך מדריך מסע?
2. הטכנולוגיה משנה את העולם
3. המקצועות משתנים
4. המשרות השכירות נעלמות
5. עבודה מפסיקה להיות מקום
6. העובדים ההיברידיים

חלק ב: מפה לניהול קריירה בעולם משתנה

נלמד להכיר את המפה והכלים לניהול קריירה בעולם משתנה. נמפה את המאפיינים של מסע הקריירה החדש, נכיר את מחזורי החיים של הקריירה ואת אבני הדרך שעוזרות לנו לעבור ביניהם. ונוכל לזהות את מיקומו במסע הקריירה הפרטי שלנו, כדי שנוכל להתמקד בכלים הנכונים לנו עכשיו.

השיעורים בחלק זה:

1. מחזור חיי הקריירה החדש
2. מנהלים קריירה רבודה
3. האנשים שלי
4. הזהות המקצועית שלי
5. ההתפתחות שלי
6. מפה לניווט קריירה בעולם משתנה

חלק ג: מתמקדים בהווה

עכשיו נצלול את הכלים ונתחיל בשלב הקריירה שבו אנחנו מתמקדים בהווה, בקריירה הנוכחית שלנו. קודם כל כדי לוודא שאנחנו מנהלים קריירה מצליחה. וגם, לוודא שאנחנו מניחים את התשתית להמשך, לשלבים הבאים במחזור הקריירה וגם לקריירות הבאות. וזה כולל לוודא שנדע גם לזהות את הסימנים לכך שהשלב הזה מתקרב לסיומו וצריך להתחיל לנהל את הירידה.

השיעורים בחלק זה:

1. להניח תשתית לרשת אסטרטגית
2. לבחור אנשים שיקדמו אותנו אל המטרה
3. לבנות קשר ולתחזק אותו
4. להבין את הזהות המקצועית במנותק ממקצוע ותפקיד
5. לפתח ולעדכן את עצמנו בעולם משתנה
6. להסתכל מעבר ליום יום ולראות את השינויים

חלק ד: מנהלים את הירידה

אנחנו צריכים ללמוד לנהל את שלב הירידה כדי לנהל את המעבר ולא להיות מנוהלים בתוכו. כדי ללמוד מה באמת מרחב האפשרויות שלנו לעבודה חדשה, איך קוראים לעבודה באותם מקומות שצריכים את מה שאנחנו יודעים לעשות. כדי למצוא עבודה בכלים של עולם העבודה החדש.

השיעורים בחלק זה:

1. לזהות את הסימנים מבחוץ ומבפנים
2. להפנים את הסיכון שבלא לפעול
3. להתכונן לתנועה בצעדים קטנים
4. לשחרר את מה שלא מתאים יותר
5. להתחדש בניסיונות תוך כדי תנועה
6. לחלום כדי לדעת מה כן
7. לפגוש בלי מטרה כדי לגלות עולמות חדשים
8. לחפש דרך, לא עבודה

חלק ה: צומחים אל הדבר הבא

זה השלב שאיתו אנחנו מתחילים את הקריירה שלנו אבל הוא מגיע שוב ושוב בכל פעם שהקריירה שלנו מקבלת תפנית ואנחנו מוסיפים או מתחילים משהו חדש. אנחנו מתחילים להתכנס, לראות כיצד היכולות והניסיון שלנו יהיו רלוונטיים לדברים אליהם נרצה לצמוח, וכיצד אנשים יקשרו אותנו להזדמנויות כדי לצמוח לקריירה הבאה.

השיעורים בחלק זה:

1. להרחיב מעגלים לאנשים שאנחנו לא מכירים
2. למנף יכולות קיימות לעשייה חדשה
3. לבסס מותג אישי סביב הערך שאנחנו מביאים
4. לצאת לרשת להשמיע קול ייחודי
5. להמשיך ללמוד, להתכונן כל הזמן
6. המסע ממשיך כאן

מפגשי זום עם נירית

במהלך 3 החודשים הראשונים לאחר רכישת התכנית תצטרפו למפגשי און ליין קבוצתיים עם נירית, אחת לשבועיים, במטרה לעבד, ליישם וללוות אתכם ביישום הכלים במציאות שלכם. במפגשים תהיה אפשרות להעלות שאלות ולקבל הכוונה נוספת.

מפגשי זום עם נירית

במהלך 3 החודשים הראשונים לאחר רכישת התכנית תצטרפו למפגשי און ליין קבוצתיים עם נירית, אחת לשבועיים, במטרה לעבד, ליישם וללוות אתכם ביישום הכלים במציאות שלכם. במפגשים תהיה אפשרות להעלות שאלות ולקבל הכוונה נוספת.

השיעור הראשון בתכנית כבר פתוח כאן:

הידע שאני מלמדת בקורס מבוסס על ניסיוני האישי

כסמנכ”לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלנו כבר לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה. מרגע שחלחלה ההבנה הזו פעלתי, במקביל לעבודתי באינטל, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים. ויותר מכל, הכרתי את עצמי ולמדתי לא רק מה אני לא רוצה לעשות, אלא גם מה כן:

מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו, ואיך הם ידעו שאני קיימת.

לאט לאט למדתי מי אני בנפרד מכרטיס הביקור שלי בארגון. שנים של מסע הביאו אותי מוכנה אל הרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי במשך 27 שנים, כאשר מחוץ לארגון מחכים לי החיבורים, הפעילות החדשה ויכולת הפרנסה הנחוצים לי להמשך.

את כל הידע והניסיון שצברתי במסע האישי שלי היה לי חשוב לא לשמור רק לעצמי, אלא לחלוק עם כמה שיותר אנשים שעשויים להזדקק לו.

לכן ארזתי את כל הידע, הטיפים והכלים שרכשתי, ויצרתי מפה לשינוי קריירה מוצלח. אלה כלים שעובדים, רק צריך להכיר אותם וליישם אותם. והם זמינים לך עכשיו בקורס דיגיטלי מקיף זה.

מה קרה לאנשים שעברו את התהליך?

התכנית מעבירה את המשתתפים את אותו תהליך שינוי קריירה ומציאת עבודה חדשה שעברו איתי לקוחות בייעוץ אישי שעלה אלפי שקלים ושכבר הרבה זמן לא ניתן יותר לקבל ממני. אותם לקוחות העידו שהתהליך עזר להם ממש לראות את השלב הבא ולהגיע למקום אחר בקריירה שלהם. בעולם העבודה החדש.

אנשים הצליחו לחולל שינויים בקריירה שלא האמינו שיוכלו לעשות:

לא יכולה לקטלג את השירות שנירית מספקת, לתוך אחד מהשירותים הקיימים. זה משהו ייחודי שלא נתקלתי בו. היא לא “קואוצ’רית” בתחום ולא עוד הגדרות אחרות שאנחנו מכירים. 

הגעתי אליה, כי החלטתי לעבור מעצמאות חלקית, למלאה.

התחום בו אני עוסקת, אפיון חוויית משתמש, כשלעצמו אינו תחום שברור לאנשים רבים, כך שהיה צורך לדייק גם את ההגדרה של “מה *אני* עושה” וכן לאפיין את השירותים שאני מספקת ובאילו תצורות מספקת אותם.

אין ספק שהיום אני יודעת להציג את עצמי טוב יותר (גם בפני עצמי), לפנות למקורות שיתוף הפעולה הנכונים ולדעת מה הערך המוסף שאני מביאה ללקוחות. אלה תובנות שלא הייתי מגיעה אליהן לבד.

כחלק מתהליך של חיפוש השלב הבא בקריירה שלי, הצטרפתי לקורס של נירית. בעזרת התוכנית יצרתי לי שפה חדשה, אספתי את כל המיומנויות, הניסיון והידע שלי ,הגדרתי לי מה הערך הייחוד שאני יכולה להביא לארגון . יצרתי לי תהליך אסטרטגי אותו תרגמתי לתוכנית עבודה ,בניתי לי מסלול לעבודה למצוא את רשת הקשרים שלי על מנת למצוא את למי אני יכולה להביא את הערך שלי. הצלחתי להביא את עצמי לשינוי מסלול הקריירה ולהתחיל מסלול חדש.

משתתפת בסדנה שהשתתפה ללא תשלום בגלל שלא יכלה לשלם, שלחה לי יום אחד זר פרחים עם צ’ק. היא סיפרה שחצי שנה אחרי ההשתתפות בסדנה היא הוסיפה ספרה לשכר שלה במשרת חלומותיה.

משתתף בסדנה שלי שלח לי תמונה של תג עובד חדש. אחרי שתקופה ארוכה לא העז לעזוב את הארגון הנוח והמתגמל שהיה בו, בעקבות הסדנה הוא קיבל את האומץ ועשה את השינוי שרצה.

חברה שאני מלווה במשך שנים מגלה כל פעם מחדש איך הדברים שאמרתי שיקרו לה אכן קורים, למרות שהיא לא מאמינה שהם אפשריים.

הנה מה שמקבלים במסגרת הקורס

הנה מה שמקבלים במסגרת התכנית

"קריירה בעולם משתנה – מדריך מסע":
במחיר השקה עד ה- 1.3.21

התכנית "קריירה בעולם החדש – מדריך מסע"
₪1550
890 שניתן לחלק ל-5 תשלומים שווים
על סך 178 ש"ח כל אחד
  • 5 פרקים שנפתחים מיידית
  • 32 שיעורים שניתנים לצפייה מכל מקום
  • שישה מפגשי זום קבוצתייים בהנחיית נירית כהן במהלך שלושת החודשים הראשונים
  • חוברת עבודה ליצירות תכנית אישית בעזרת כלים, המלצות ומשימות ליישום מיידי
  • הזדמנות אמיתית לייצר את השינוי שכל כך מתבקש כדי למצוא את העבודה שאתם מחפשים
בונוסים לנרשמים

ספר מתנה

40 הנרשמים הראשונים יהיו הראשונים לקבל הספר החדש שלי, שיוצא לאור בקרוב, ‘מדריך קריירה בעולם משתנה’ במשלוח עד הבית

אני בטוחה שההשקעה שלכם בתכנית בניית מסלול קריירה בעולם משתנה יותר ממשתלמת בשביל לעלות על מסלול של ההגשמה, המשמעות והביטחון הכלכלי שהתכנית תאפשר לכם להשיג.

ממליצה לך לקנות עכשיו, ההצעה הזו תקפה

עד ה-1.3.21 בלבד.

NiritBook3Ds

הקורס הדיגיטלי מבוסס על פי ספרה של נירית
״מדריך קריירה בעולם משתנה״. הספר מומלץ על ידי :

פרופ’ דוד פסיג

חוקר עתידים, ראש מגמה לטכנולוגיות תקשורת 

ראש המעבדה למציאות מדומה וראש המכון לחקר מקצועות העתיד אוניברסיטת בר-אילן 

“אפשר לדמיין כיצד אנשים חשו, בתחילת המהפכה התעשייתית, שבמשך דורות רבים בילו הם ואבותיהם את ימיהם בחווה עטופים בקהילה תומכת ובניחוחות שדה המתחלפים בעונות השנה, כשהבינו שעליהם לעזוב את חייהם בכפר כדי לגור בעיר ולהתייצב כל בוקר בפתחו של מפעל פלדה מפויח. אפשר להניח שעל אף שהבטיחו להם תעסוקה והכנסה סדורה לפרנסת משפחותיהם, חששותיהם משעות עבודה מוזרות, מהיררכיה לא ברורה ותמיכה של משפחה גרעינית בלבד הטריד את מנוחתם.

דבר דומה התרגש על רבים כשהבינו שעליהם לעזוב את מפעל הנעליים או הבגדים כדי לעבור לעבוד בתעשיות מידע וידע.

הנה שוב, על הציביליזציה האנושית והפרטים המרכיבים אותה נגזר, מסיבות רבות, לשנות דפוסי עבודה ומסלולי התפתחות מקצועיים לעבר מה שיש המכנים המהפכה התעשייתית הרביעית. גם הפעם חששות המעבר מעוררים חלחלה אצל אלו שהתרגלו לפעול לפרנסתם ולרווחתם החברתית והפסיכולוגית בתוך דפוסי חשיבה של המפכה התעשייתית השניה והשלישית. אלא שאם ניתן ללמוד מעוצמת רוחו של בן אנוש כפי שהיא התפתחה זה אלפי שנים בעקבות מהפכות רבות, גם הפעם הוא ידלג בעוז לשלב הבא ויגלה תוך כדי התקדמותו אפיקי יצירה וערוצי רווחה שקשה לדמיינם כעת.

הבעיה הגדולה בתקופות מעבר היא השיתוק שיכול לאחוז באנשים שלא הורגלו בשינויים. אילו היה אפשר לעזור להם לדלג על תקופת המעבר או לספק להם כלים כדי שהיא תהיה קצרה ככל שניתן, אזי הם היו פורחים ומשתלבים בהצלחה במה שהתקופה החדשה על כל הפרדיגמות התעסוקתיות, הכלכליות, החברתיות והפסיכולוגיות תביא בכנפיה. אילו רק היו יכולים להאיר את דרכם בעזרת אלומת אור שמסוגלת לקרוע את הערפל המלווה את תקופת המעבר הם היו נוכחים לראות את הפוטנציאל הטמון בעתיד תוך כדי שהם מבינים טוב יותר את החסרונות של התקופה אותה הם עוזבים.  

ספר זה של נירית כהן הוא אלומת האור הזו. הוא אינו עוד פנס המאיר את החשיכה אלא הוא מדריך מפורט ומאיר עיניים שיכול להוביל, בצעדים מדודים, את החוששים משינויים לדלג על תקופת המעבר הזו ולראות בבהירות מבעוד מועד את יתרונות המהפכה התעשייתית הרביעית. מהדיווחים של פורצי הדרך, ובעזרת הדרכתה של נירית, אפשר יהיה לא רק להקל את המעבר של המבקשים ללכת בדרך החדשה אלא גם להיווכח בפוטנציאל שהיא טומנת לפרט ולחברה. מי שילך בעקבות הדרכתה ייווכח שחבל לדשדש בעבר וכי ככל שנכנסים מהר יותר לעתיד אפשר יהיה לקצור פירות איכותיים יותר. אני תקווה שהמדריך יצליח לפתוח צוהר לקורא להבין את ייחודו ויתרונותיו של מה שמחכה לו בהמשך, לו רק ישכיל לא לחשוש.”

ח״כ אורנה ברביבאי, אלופה במי׳ל

“כאשר אי הוודאות וחוסר היציבות הם הדבר הכי קבוע בכל תחומי חיינו, אנחנו יכולים להמשיך להלחם בכך, או להכיר במשמעות השינויים וההשלכות שיש להם גם על הקריירה שלנו. לעיתים קרובות, שואלים אותי בעיקר אנשים צעירים, האם תכננתי להיות האלופה הראשונה בצה״ל ומה עשיתי כדי לאפשר זאת.
כאשר אני משיבה שמבחינתי זאת לא היתה המטרה העיקרית, אני רואה את האכזבה.
שהרי מה שווה הדרך, אם לא ניתן למדוד את העמידה במטרה?
במקום הזה אני מציעה אפשרות התבוננות אחרת, הרואה בדרך מטרה בפני עצמה.
דרך של לקיחת אחריות על ההתפתחות האישית והמקצועית שלנו, דרך המכירה בחשיבות השינויים כהזדמנות לצמיחה ודרך בה האנשים כפרטים וכקבוצה יכולים להתמודד עם כל אתגר, באמצעות גישה פתוחה וקשובה לצרכים שלהם ושל הסביבה בה הם עובדים.
הפרדוקס הוא שאנשים אשר אינם חוששים לקחת אחריות על המסע שלהם, יגיעו למטרות באופן מיטבי ואף יטביעו חותם, שכן הגישה בה הם רואים את הקריירה שלהם היא זאת המאפשרת להם להצליח ולממש את יעודם ואת יעוד הארגון בו הם עובדים.
האופן בו נירית מציעה לקוראי הספר מדריך קריירה בעולם משתנה, מספק תשובות המעסיקות כל אדם במסע שלו למציאת משמעות בעולם העבודה וזאת תוך מתן כלים ותובנות המאפשרות לנו להתבונן בעיניים פקוחות על המציאות, להעז להמשיך לחפש את הדרך המתאימה ביותר ללמידה, התפתחות ולחיים של השראה בעולם העבודה.
תודה נירית על ספר חשוב לכל עובד ומעסיק בעולם דינמי המספק לנו הזדמנויות בלתי מוגבלות.”

דוקטור רועי צזנה

“במהלך הקריירות שלי ליווה אותי העיקרון של “רק פרנואידים שורדים” שם הספר שיצא בעברית בשנת 1997, הכותב הינו אנדרו גרוב שהיה המנכ”ל של אינטל בשנות ה 80 של המאה הקודמת אם היה בידי הספר המונח לפניכם של נירית כהן (שאף היא בוגרת אינטל), מדריך קריירה ב עולם משתנה הייתי מחליפה את הפרנויה במתודולוגיה שנירית מציעה בספרה.
נירית מוציאה אותנו למסע חשוב שילווה אותנו כל חיינו, במקביל חיינו האישיים שבדרך כלל מכילים, בניית משפחה, גידול ילדים, היפרדות מהילדים, אנחנו חיים קריירה.
במסע של חיינו הקריירה תופסת נתח שהולך וגדל. לעיתים קרובות הקריירה תגדיר את מצבנו הכלכלי לאורך חיינו, לעיתים היא גם תגדיר את הזהות האישית שלנו בפני עצמנו ובפני החברה ותמיד היא תאפשר לנו לשנות ולהשתנות”
. “השינוי אינו רק חיוני לחיים, הוא החיים עצמם.” ~ אלווין טופלר

חנה רדו יזמית עסקית חברתית

יו”ר קבוצת 19 וסופרסונס

” אין לנו מה לפחד, אלא מהפחד עצמו.” – משפט זה מעולם לא היה נכון יותר לגבי עתיד העבודה. רבים מאיתנו חרדים לעבודתם וחוששים שהמהפכה התעשייתית הרביעית תגזול אותה מאיתנו. יש סיבה לפחד, אך יש גם תקווה גדולה.
אלו מאיתנו שיבינו את ההזדמנויות שבעתיד, יוכלו להתחיל להכין את עצמם לעולם בו המקצועות משתנים במהירות וכל אדם צריך להמשיך ללמוד ולרכוש כישורים חדשים לאורך חייו. ספרה של נירית כהן מעביר את התובנה הזו באופן ברור ומוחשי, ומספק מדריך-דרך לכל אדם – מצעיר ועד זקן – אודות עתיד העבודה.”

בלי קורות חיים ומודעות בעיתון: כך מוצאים עבודה בעולם החדש

100%

אחריות מלאה

אני כל כך מאמינה שהתכנית הזו משנה חיים, שאני מוכנה לתת לך גם 14 יום אחריות מלאה ללא תנאי.
אני בעצם מזמינה אותך להתנסות בתכנית “קריירה בעולם החדש – מדריך מסע” בלי לקחת על עצמך שום סיכון.
אם בסיום ההתנסות לא היית מרוצה, כספך יוחזר לך ללא שאלות, כך שפשוט אין לך מה להפסיד!

להרשמה לתכנית "קריירה בעולם החדש – מדריך מסע"
מלא/י פרטיך בטופס ותועבר/י לדף תשלום מאובטח.

עדיין בהתלבטות?

אם הגעת עד לכאן, כנראה שמשהו בדברי נוגע בך, אבל אולי גם יוצר התנגדות. זה בסדר.
אנשים רבים מבוהלים מהשינוי בעולם, רוצים לחזור למה שהיה, וכועסים כשאני אומרת שמה שהיה הוא לא מה שיהיה.
טוענים שזה התפקיד של הממשלה ושל הארגונים, לשמור שהעולם כפי שהכירו לא ישתנה.
התשובה שלי היא שזה לא באמת משנה אם אנחנו אוהבים את מה שקורה או לא.
זה מצב נתון והשאלה היא מה אנחנו עושים כדי להיערך למצב החדש ולהישאר רלוונטיים למעסיקים.

2

רבים גם תולים את האשם באחרים וטוענים ש...

נכון, יש הרבה מה לתקן ברמת הארגונים, הממשל, האקדמיה. אבל עד שהם יזוזו, להאשים את כל העולם לא יפתור לך את הבעיה, וחשוב לקחת לידיך את האחריות ליציבות התעסוקתית שלך. יציבות כזו תגיע רק מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה, והקורס הזה יעזור לך לעשות את זה.

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

"קריירה בעולם משתנה – מדריך מסע"​

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

Ⓒ כל הזכויות שמורות לנירית כהן - עולם העבודה העתידי| בנייה ושיווק: יוסף רונן OneWeb Marketing

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג