מסע קריירה באמצע החיים: אחד מכל דבר

מסע קריירה באמצע החיים והשבוע:

השבוע הזה הזכיר לי שוב ושוב שהמקום בו אנחנו הכי טובים בעשייה שלנו מול אחרים הוא זה שבו אנחנו פועלים מתוך הבנה עמוקה של מה שקורה להם, כי חווינו את זה בעצמנו.

מנהלים יהיו מנטורים טובים יותר לאנשים שלהם, אחרי שיזכרו במנהלים המיתולוגיים שלהם, אלה שהיו להם מנטורים לחיים. כשיתבוננו פנימה, אל תוך מערכת השיקולים האישית שלהם ויבינו שהם לא יכולים רק לדבר את שפת הארגון כי מולם יושב מישהו שגם אצלו פועלת מערכת שיקולים אישית שכזו.

אנשי משאבי אנוש יובילו שיח נכון יותר בארגון בכל מה שקשור לחווית העובד אחרי שיחוו את עצמם כעובדים בתוך המערכת שהם חלק ממנה. כשנבין שאם כעובדים אנחנו מתקשים או לא מתחברים למשהו שהארגון מדבר, אז אין סיבה שנדבר אותו בתור הארגון.

התחברתי למקום הזה השבוע גם ביחד עם קבוצה של אנשים בשלבים שונים במעברי קריירה. אנחנו סוקרים את מרחב אפשרויות העשייה בעולם החדש, מנקודת המבט של מי שמגדיר מחדש עבור עצמו מה זה הדבר הזה שהוא רוצה לעשות בשנים הקרובות, אם זה לא עוד משרה בעוד ארגון. המון פעמים עשיתי כבר את השיחה הזו ופתאום אני רואה אותה במבט חדש.

תסתכלו על העולם הזה כמתנה, אני אומרת לקבוצה שלי, ולעצמי. תראו כמה הוא לא מבקש מכם להכניס את עצמכם לתבניות. אם מקצועות משתנים, למה להתחבר להגדרה כזו או אחרת? אם יש צורות העסקה שונות, למה צריך לבחור? בעצם, עולם העבודה החדש לא מבקש מאתנו לבחור מקצוע יחיד, משרה יחידה, מסלול קידום יחיד. אולי בגלל זה התחברתי כלכך לקריקטורה הזו שיש בה כנראה הרבה יותר אמת מצחוק.

אז מהיום, כששואלים אותי "מה את עושה עכשיו?" אני עונה "אחד מכל דבר"…

ואם מתאים לכם להמשיך ולנהל שיח על קריירה בעולם החדש, נתראה בתוך קבוצת הטלגרם הסגורהhttps://www.ziprays.com/nirit-cohen

כמו בכל יום חמישי, סיכום השבוע במסע קריירה באמצע החיים אל תוך עולם העבודה החדש.

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי