מסע קריירה באמצע החיים והשבוע: לא רק באמצע החיים

מסע קריירה באמצע החיים והשבוע:

מסתבר, שמעברי קריירה זו כבר לא שיחה רק באמצע החיים.

את הבלוג שלי על עולם העבודה העתידי התחלתי לכתוב לפני חמש שנים. במקור, קראתי לו מסע קריירה באמצע החיים. מאז, המסע לקח אותי למקומות מפתיעים והיום הוא מתמקד בעולם העבודה העתידי, זה שכבר הגיע, וההשלכות שלו על אנשים וקריירות, ארגונים ומנהלים וגם חברה וחינוך.

כבר שנים שאני יודעת שהקוראים שלי באים מכל טווח הגילאים. ובמקרים שבהם פניתי בכתיבה לגילאי אמצע החיים, קיבלתי המון תגובות מצעירים שסיפרו לי שהם עושים שימוש באותם הכלים. ותגובות ומקוראים באמצע החיים שסיפרו שהם מעבירים את הטורים לילדים שלהם. כי מסע קריירה, מסתבר, מתחיל כבר עם השאלות של מה עכשיו? אלה שמגיעות כשנגמר המסלול שאחרים סללו עבורנו, ומתחילה הנקודה בה רק אנחנו יכולים להגדיר את הדרך קדימה.

בעולם הקריירה שהיה ואיננו עוד, היה לנו יותר קל. הסולם היה ברור. אם הסתכלת למעלה, במעלה הארגון או המקצוע ידעת לאן הדרך תיקח אותך. העולם הזה איננו עוד, והקריירה היום דומה הרבה יותר לקיר טיפוס. גם אם יש כיוון כללי כלפי מעלה, אפשר להגיע להרבה נקודות שונות באינסוף דרכים, חלקן כוללות שלבים הצידה ולמטה.

במסע הקריירה החדש, מעברים הם כבר לא נחלתם של גילאי אמצע החיים. בני העשרים תוהים אם ומה ללמוד. בני השלושים שואלים מה לעשות עם מה שלמדנו? וגם אם אנחנו כבר יושבים באיזו שהיא קוביה, אנחנו מרגישים את הפער בין מה שאנחנו יכולים לעשות למה שנותנים לנו לעשות ושואלים האם זה הכל? ואז מגיעות השנים עם השאלות האם פספסתי את מי שהייתי יכול להיות? ואולי עכשיו זה הזמן?

אחרי שהעברתי את הסדנה במרכז צעירים הבנתי שהכלים לקריירה לא תלויים בגיל או שלב. הם אותם כלים. להבין מה מרחב האפשרויות האמתי שלנו, להבין מה הערך שאנחנו מביאים, איך נדבר אותו, מי זקוק לו, איך ננהל את המוניטין שלנו כדי שידעו שאנחנו קיימים ואיך נוודה שמי שצריך להכיר אותנו, יכיר אותנו ויעשה לנו את החיבורים הנכונים. בכל שלב.

אז לא משנה באיזה גיל אתם, אם אתם מתחברים לשאלות של מעברי הקריירה, מוזמנים להצטרף אלי לשלושה מפגשים בני שלוש שעות, ולקבל את כל הכלים לנהל את השינוי שלכם, בין אם אתם כבר בתוכו, ובין אם אתם רוצים להתחיל אותו ולא יודעים איך. הסדנה הקרובה בדצמבר. עוד פרטים בלינקhttps://niritcohen.com/sadna/

כמו בכל יום חמישי, סיכום השבוע במסע קריירה באמצע החיים אל תוך עולם העבודה החדש

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

למנהלים. לעובדים. לקריירה.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אותך היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: כלים לפיתוח, חיבור ושימור עובדים בנורמלי החדש
למרכזי קריירה: תכנים לפיתוח וניהול קריירה למרכזים ועמותות שעוסקות בקריירה
לקריירה שלך: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה שלך
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

Web_Icon_3

למרכזי קריירה

לקריירה שלך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי