מועצת המנהלים הפרטית שלי – איך בונים רשת אסטרטגית?

אנחנו רוצים לעזור לאנשים להתנהל נכון בארגון, לדעת לרתום את האנשים הנכונים, להשפיע, לייצר רשתות ולקדם נושאים חשובים.

ההרצאה לעובדים במיוחד בעידן שבו אנחנו צריכים ללמוד להשפיע מרחוק, בכלים חדשים, לשמור על קשר גם עם מי שלא פוגשים כל יום.

עם המעבר לעבודה היברידית אנחנו לומדים עכשיו לחבר בחזרה את מה שהתנתק. ובתוך זה קשרים בין אנשים, צוותים, מרחבי הארגון. פורמלי ובלתי פורמלי. 

רשתות של אנשים תמיד היו בחיינו, גם בחיי העבודה. בעולם שבו חשוב יותר את מי אנחנו מכירים מאשר מה אנחנו יודעים, מערכות יחסים הופכות חשובות אפילו יותר מבעבר להצלחה גם בקריירה האישית וגם לצרכי העבודה עצמה. אנחנו צריכים לפתח את היכולת להגיע לאנשים הנכונים בכל זמן ונושא ולרתום אותם. ובעולם העבודה ההיברידי אנחנו צריכים ללמוד לעשות את זה בכלים חדשים. 

רשת כזו לוקח זמן לבנות אבל היא מהווה יתרון תחרותי גדול מאד ליכולת של העובדים להיות אפקטיביים בארגון. 

עובדים שלומדים להתנהל ברשת אסטרטגית יכולים להגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון ולהשיג ביצועים יוצאי דופן. הם יכולים לראות מה שאחרים לא רואים בזכות רשת שמחברת מידע לרוחב פעילויות ונקודות מבט ומייצרת מתוכו תמונה חדשנית, נקודת מבט אחרת על משהו שאולי כבר היה קיים. 

בעולם החדש, זה שמשתנה, שדורש חשיבה מגוונת, חיבורים לא מסורתיים, עשייה ברשתות של רשתות, אנחנו רוצים עובדים שיש להם רשתות מגוונות. מי שיש לו רק רשת של אנשים מאותו עולם, כאלה שחושבים כמוהו, יגלה שהרשת הזו לא שימושית. ולכן אנחנו חייבים לפתח רשת אסטרטגית באופן מודע וזה כולל לזהות ולטפח מערכות יחסים עם אנשים במעגלים הולכים ומתרחבים.

ניתן להתאים את מיקוד ההרצאה על פי נושאי המיקוד הייחודיים לכם. דוגמה לשקפים:

הקודם
הבא

 

ניתן גם כחלק מסדרה בתכנית להעצמת נשים בארגון:

לתת לנשים בארגון את הכלים לפתח ולקדם את הקריירה. מיקודים לבחירה:

האנשים שלי: נטוורקינג Networking –  למה אנחנו שונאות את זה? איך לבסס שגרות שיבטיחו מפגשים מצמיחים ומפתחים, יראו לך מה שאת לא יודעת שאת לא יודעת.

הזהות המקצועית שלי: מיתוג אישי Me@Me.com – איך ולמה הזהות המקצועית שלנו משתנה וגם מותג אישי – מה זה, איך אנחנו מגלות אותו, איך הוא משרת אותנו?

מחוברות 24*7: איזון בית עבודה של העולם המשתנה – מה אפשר לעשות ומה צריך ללמוד לבקש כדי שנוכל להתאים את הקריירה שלנו לחיינו ולהיפך?

תכנית קריירה להעצמת הנשים בארגון תתן לך כלים למקסם את הפוטנציאל שלך. איך בונים ומנהלים רשת, זהות מקצועית ומותג אישי וגם איזון בית-עבודה וניהול עומס.
ליעוץ והתאמה אישית

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: אסטרטגיות לפיתוח, חיבור ושימור אנשים בנורמלי החדש
לקריירה: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה האישית
לחינוך: ההשלכות על מערכות החינוך, ההשכלה והמדיניות הציבורית
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

לקריירה

Web_Icon_3

לחינוך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי