קריירה צריך לנהל – מי אתם רוצים להיות?

הרצאה מנקודת המבט של אנשים וקריירות, מותאמת לפעילות בארגונים ובמסגרות חברתיות כולל מעגלי פיתוח של אוכלוסיות שרוצים לעודד לתפיסת אחריות על הקריירה. ההרצאה מותאמת גם לניהול קריירה פנימי וגם בתהליכים בהם צריך לעזור לאנשים לחשוב החוצה.

ידענו כבר שאנחנו חיים בתקופה בה עולם העבודה משתנה. ואז הגיע משבר הקורונה והאיץ את המפגש של העתיד עם המציאות. יותר מכל, המשבר הזה מזמין אותנו לוותר על המוכר והבטוח לטובת ההזדמנות לעצב מחדש את כל מרחבי העבודה ובהם את הקריירה שלנו. השינויים הרבים מקצרים מהותית את אורך חיי המדף של הידע ולכן אי אפשר להניח שמה שנלמד בשנים הראשונות ישמש אותנו קריירה שלמה – ולא משנה איזה מקצוע למדתם. 

בעולם העבודה החדש – עבודה היא כבר לא מקום שהולכים אליו אלא מה שאנחנו עושים. יציבות תעסוקתית כבר לא תלויה במעביד, היא תלויה בעובד. וקריירה לא מתנהלת מעצמה – קריירה צריך לבנות ולנהל. 

בעולם העבודה החדש – אנחנו כבר לא יכולים להגדיר את עצמנו דרך מקצוע, תפקיד וארגון אלא דרך הערך שאנחנו מביאים, ההבנה מי זקוקים לו, עם מי אנחנו צריכים לחבור כדי לייצר אותו ואיך הם ידעו שאנחנו קיימים?

בהרצאה זו נסקור את השינויים העוברים על כל המרכיבים של עולם העבודה, נבין את מרחב האפשרויות החדש ואת הכלים העומדים לרשותנו למצוא עבודה ולחבור לעשייה. כל אלה שונים היום מאד ממה שהיה פעם חיבור בין קורות חיים של השכלה וניסיון עם משרה. 

בעולם העבודה החדש – הקריירה בידיים שלכם. 

אז מי אתם רוצים להיות? ואיזה כלים יעזור לכם להגיע לשם?

ניתן להתאים את מיקוד ההרצאה על פי נושאי המיקוד הייחודיים לכם. דוגמה לשקפים:

הקודם
הבא
ליעוץ והתאמה אישית
large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
אנשים וקריירות: כדי לחבר אנשים ולפתח קריירות בתוך ארגונים וגם ברמה האישית
מנהלים וארגונים: בשביל להכין את העובדים, התהליכים, המנהיגות והארגון לעתיד
השכלה ומדיניות: כל מה שצריך לעדכן במערכות החינוך, ההשכלה וההכשרה והמדיניות הציבורית

אנשים וקריירות

מנהלים וארגונים

השכלה ומדיניות

לקבלת הרצאה מצולמת:
כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג