בלי קורות חיים ומודעות בעיתון: כך מוצאים עבודה בעולם החדש

יש לך עבודה "טובה" אבל תחושת הביטחון במחר נסדקה ויש הרגשה שהאדמה רועדת מתחת לרגליים?

מצאת את עצמך בפני שינוי בקריירה ולא באמת ברור לך מה עושים עכשיו?

התכנית "קריירה בעולם משתנה" תיתן לך את המפה והכלים להגיע אל העבודה הבאה שלך

בעולם החדש ההזדמנויות מתחילות בשיחה שמתרחשת בחדר שבו אתם לא נוכחים. אדם אחד שואל את האחר "אולי אתה מכיר מישהו ש…" ואתם רוצים שהשם שלכם יעלה בהקשרים הנכונים.

תכנית ליווי קבוצתית למציאת העבודה שאתם מחפשים:
* שלושה חודשים של מפגשי זום קבוצתיים עם נירית כהן
* שיעורים ממוקדים לצפייה עצמאית כהכנה למפגשים

גם אם אתם מבוססים היטב בעולם העבודה, ובטח אם אתם בתהליך של שינוי או הסבה – בקורס הזה תקבלו את הכלים לנהל את הקריירה שלכם

האם התכנית מתאימה לי?

אז מה התכנית כוללת?

* שישה מפגשי זום קבוצתיים יחד איתי, אחת לשבועיים במהלך שלושת החודשים הראשונים

במטרה ליישם למידות לשינוי קריירה וחיפוש עבודה. 

במפגשים תוכלו להעלות שאלות ולקבל הכוונה ייחודית למצב שלכם.

*  32 שיעורים ממוקדים המחולקים ל 5 שלבים (סה”כ כ 4 שעות)

שניתנים לצפייה מהמחשב או מהנייד בכל עת 

לצפייה כהכנה למפגשים

* חוברת עבודה פרקטית ליישום הכלים.

* אפשרות לתהליך הכולל ליווי אישי.

חלק א: המפץ הגדול של עולם העבודה

בחלק הראשון של התכנית נתבונן בכל מה שמשתנה, כדי שנוכל להבין בהמשך גם מה עושים עם זה. נבין יותר לעומק מה קרה לעולם העבודה, אילו שינויים חלו בו ואיך הוא מתעצב מחדש. כדי שנתחיל לחשוב אחרת על מרחב האפשרויות העומד בפנינו בהמשך הדרך.

השיעורים בחלק זה:

1. למה צריך מדריך מסע?
2. הטכנולוגיה משנה את העולם
3. המקצועות משתנים
4. המשרות השכירות נעלמות
5. עבודה מפסיקה להיות מקום
6. העובדים ההיברידיים

חלק ב: מפה לניהול קריירה בעולם משתנה

נלמד להכיר את המפה והכלים לניהול קריירה בעולם משתנה. נמפה את המאפיינים של מסע הקריירה החדש, נכיר את מחזורי החיים של הקריירה ואת אבני הדרך שעוזרות לנו לעבור ביניהם. ונוכל לזהות את מיקומו במסע הקריירה הפרטי שלנו, כדי שנוכל להתמקד בכלים הנכונים לנו עכשיו.

השיעורים בחלק זה:

1. מחזור חיי הקריירה החדש
2. מנהלים קריירה רבודה
3. האנשים שלי
4. הזהות המקצועית שלי
5. ההתפתחות שלי
6. מפה לניווט קריירה בעולם משתנה

חלק ג: מתמקדים בהווה

עכשיו נצלול את הכלים ונתחיל בשלב הקריירה שבו אנחנו מתמקדים בהווה, בקריירה הנוכחית שלנו. קודם כל כדי לוודא שאנחנו מנהלים קריירה מצליחה. וגם, לוודא שאנחנו מניחים את התשתית להמשך, לשלבים הבאים במחזור הקריירה וגם לקריירות הבאות. וזה כולל לוודא שנדע גם לזהות את הסימנים לכך שהשלב הזה מתקרב לסיומו וצריך להתחיל לנהל את הירידה.

השיעורים בחלק זה:

1. להניח תשתית לרשת אסטרטגית
2. לבחור אנשים שיקדמו אותנו אל המטרה
3. לבנות קשר ולתחזק אותו
4. להבין את הזהות המקצועית במנותק ממקצוע ותפקיד
5. לפתח ולעדכן את עצמנו בעולם משתנה
6. להסתכל מעבר ליום יום ולראות את השינויים

חלק ד: מנהלים את הירידה

אנחנו צריכים ללמוד לנהל את שלב הירידה כדי לנהל את המעבר ולא להיות מנוהלים בתוכו. כדי ללמוד מה באמת מרחב האפשרויות שלנו לעבודה חדשה, איך קוראים לעבודה באותם מקומות שצריכים את מה שאנחנו יודעים לעשות. כדי למצוא עבודה בכלים של עולם העבודה החדש.

השיעורים בחלק זה:

1. לזהות את הסימנים מבחוץ ומבפנים
2. להפנים את הסיכון שבלא לפעול
3. להתכונן לתנועה בצעדים קטנים
4. לשחרר את מה שלא מתאים יותר
5. להתחדש בניסיונות תוך כדי תנועה
6. לחלום כדי לדעת מה כן
7. לפגוש בלי מטרה כדי לגלות עולמות חדשים
8. לחפש דרך, לא עבודה

חלק ה: צומחים אל הדבר הבא

זה השלב שאיתו אנחנו מתחילים את הקריירה שלנו אבל הוא מגיע שוב ושוב בכל פעם שהקריירה שלנו מקבלת תפנית ואנחנו מוסיפים או מתחילים משהו חדש. אנחנו מתחילים להתכנס, לראות כיצד היכולות והניסיון שלנו יהיו רלוונטיים לדברים אליהם נרצה לצמוח, וכיצד אנשים יקשרו אותנו להזדמנויות כדי לצמוח לקריירה הבאה.

השיעורים בחלק זה:

1. להרחיב מעגלים לאנשים שאנחנו לא מכירים
2. למנף יכולות קיימות לעשייה חדשה
3. לבסס מותג אישי סביב הערך שאנחנו מביאים
4. לצאת לרשת להשמיע קול ייחודי
5. להמשיך ללמוד, להתכונן כל הזמן
6. המסע ממשיך כאן

מפגשי זום עם נירית

במהלך 3 החודשים הראשונים לאחר רכישת התכנית תצטרפו למפגשי און ליין קבוצתיים עם נירית, אחת לשבועיים, במטרה לעבד, ליישם וללוות אתכם ביישום הכלים במציאות שלכם. במפגשים תהיה אפשרות להעלות שאלות ולקבל הכוונה נוספת.

מפגשי זום עם נירית

במהלך 3 החודשים הראשונים לאחר רכישת התכנית תצטרפו למפגשי און ליין קבוצתיים עם נירית, אחת לשבועיים, במטרה לעבד, ליישם וללוות אתכם ביישום הכלים במציאות שלכם. במפגשים תהיה אפשרות להעלות שאלות ולקבל הכוונה נוספת.

השיעור הראשון של התכנית כבר פתוח כאן:

נגן וידאו

הידע שאני מעבירה בתכנית מבוסס על ניסיון של שנים בליווי אנשים ותהליכים

כסמנכ”לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלנו כבר לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה. מרגע שחלחלה ההבנה הזו פעלתי, במקביל לעבודתי באינטל, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים. ויותר מכל, הכרתי את עצמי ולמדתי לא רק מה אני לא רוצה לעשות, אלא גם מה כן:

מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו, ואיך הם ידעו שאני קיימת.

לאט לאט למדתי מי אני בנפרד מכרטיס הביקור שלי בארגון. שנים של מסע הביאו אותי מוכנה אל הרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי במשך 27 שנים, כאשר מחוץ לארגון מחכים לי החיבורים, הפעילות החדשה ויכולת הפרנסה הנחוצים לי להמשך.

את כל הידע והניסיון שצברתי במסע האישי שלי היה לי חשוב לא לשמור רק לעצמי, אלא לחלוק עם כמה שיותר אנשים שעשויים להזדקק לו.

לכן ארזתי את כל הידע, הטיפים והכלים שרכשתי, ויצרתי מפה לשינוי קריירה מוצלח. אלה כלים שעובדים, רק צריך להכיר אותם וליישם אותם. והם זמינים לך עכשיו בקורס דיגיטלי מקיף זה.

מה קרה לאנשים שעברו את התהליך?

התכנית מעבירה את המשתתפים את אותו תהליך שעברו איתי לקוחות בייעוץ אישי שעלה אלפי שקלים ושכבר הרבה זמן לא ניתן יותר לקבל ממני.
אותם לקוחות העידו שהתהליך עזר להם ממש לראות את השלב הבא ולהגיע למקום אחר בקריירה שלהם. בעולם העבודה החדש.

אנשים הצליחו לחולל שינויים בקריירה שלא האמינו שיוכלו לעשות:

לא יכולה לקטלג את השירות שנירית מספקת, לתוך אחד מהשירותים הקיימים. זה משהו ייחודי שלא נתקלתי בו. היא לא “קואצ’רית” בתחום ולא עוד הגדרות אחרות שאנחנו מכירים. הגעתי אליה, כי החלטתי לעבור מעצמאות חלקית, למלאה. התחום בו אני עוסקת, אפיון חוויית משתמש, כשלעצמו אינו תחום שברור לאנשים רבים, כך שהיה צורך לדייק גם את ההגדרה של “מה *אני* עושה” וכן לאפיין את השירותים שאני מספקת ובאילו תצורות מספקת אותם. אין ספק שהיום אני יודעת להציג את עצמי טוב יותר (גם בפני עצמי), לפנות למקורות שיתוף הפעולה הנכונים ולדעת מה הערך המוסף שאני מביאה ללקוחות. אלה תובנות שלא הייתי מגיעה אליהן לבד”.

איריס בז

כחלק מתהליך של חיפוש השלב הבא בקריירה שלי, הצטרפתי לקורס של נירית. בעזרת התוכנית יצרתי לי שפה חדשה, אספתי את כל המיומנויות, הניסיון והידע שלי, הגדרתי לי מה הערך הייחודי שאני יכולה להביא לארגון. יצרתי לי תהליך אסטרטגי אותו תרגמתי לתוכנית עבודה, בניתי לי מסלול לעבודה למצוא את רשת הקשרים שלי על מנת למצוא את למי אני יכולה להביא את הערך שלי. הצלחתי להביא את עצמי לשינוי מסלול הקריירה ולהתחיל מסלול חדש.”

סמדר סבו

משתתפת בסדנה שהשתתפה ללא תשלום בגלל שלא יכלה לשלם, שלחה לי יום אחד זר פרחים עם צ’ק. היא סיפרה שחצי שנה אחרי ההשתתפות בסדנה היא הוסיפה ספרה לשכר שלה במשרת חלומותיה.

משתתף בסדנה שלי שלח לי תמונה של תג עובד חדש. אחרי שתקופה ארוכה לא העז לעזוב את הארגון הנוח והמתגמל שהיה בו, בעקבות הסדנה הוא קיבל את האומץ ועשה את השינוי שרצה.

חברה שאני מלווה במשך שנים מגלה כל פעם מחדש איך הדברים שאמרתי שיקרו לה אכן קורים, למרות שהיא לא מאמינה שהם אפשריים.

הנה מה שמקבלים במסגרת הקורס

הנה מה שמקבלים במסגרת התכנית

"קריירה בעולם משתנה – מדריך מסע":
במחיר השקה - ההזדמנות שלך לייצר את השינוי שכל כך מתבקש

איזו תכנית מתאימה לי?

תכנית ליווי דיגיטלית קבוצתית
1890
1250 שניתן לחלק ל-5 תשלומים שווים
 • 5 פרקים שנפתחים מיידית
 • 32 שיעורים שניתנים לצפייה מכל מקום
 • 6 מפגשי זום קבוצתייים איתי לעיבוד והתאמה אישית במהלך שלושה חודשים
 • חוברת עבודה ליצירת תכנית אישית בעזרת כלים, המלצות ומשימות ליישום מיידי
 •  
התכנית המלאה כולל מפגשי ייעוץ
4900
3900 שניתן לחלק ל-5 תשלומים שווים
 • 5 פרקים שנפתחים מיידית
 • 32 שיעורים שניתנים לצפייה מכל מקום
 • 6 מפגשי זום קבוצתייים איתי לעיבוד והתאמה אישית במהלך שלושה חודשים
 • 4 מפגשי יעוץ אישי על פי המפה והכלים לבניית תכנית אישית
 • חוברת עבודה ליצירות תכנית אישית בעזרת כלים, המלצות ומשימות ליישום מיידי

ספר מתנה

40 הנרשמים הראשונים יהיו הראשונים לקבל הספר החדש שלי ‘מדריך קריירה בעולם משתנה’ במשלוח עד הבית

אני בטוחה שההשקעה שלכם בתכנית בניית מסלול קריירה בעולם משתנה יותר ממשתלמת בשביל לעלות על מסלול של ההגשמה, המשמעות והביטחון הכלכלי שהתכנית תאפשר לכם להשיג.

ממליצה לך לקנות עכשיו, ההצעה הזו תקפה

עד ה-1.3.21 בלבד.

NiritBook3Ds

הקורס הדיגיטלי מבוסס על פי ספרה של נירית
״המדריך לקריירה בעולם משתנה״
הספר מומלץ על ידי :

פרופ’ דוד פסיג, חוקר עתידים, ראש מגמה לטכנולוגיות תקשורת, ראש המעבדה למציאות מדומה וראש המכון לחקר מקצועות העתיד אוניברסיטת בר-אילן 

הבעיה הגדולה בתקופות מעבר היא השיתוק שיכול לאחוז באנשים שלא הורגלו בשינויים. אילו היה אפשר לעזור להם לדלג על תקופת המעבר או לספק להם כלים כדי שהיא תהיה קצרה ככל שניתן, אזי הם היו פורחים ומשתלבים בהצלחה במה שהתקופה החדשה על כל הפרדיגמות התעסוקתיות, הכלכליות, החברתיות והפסיכולוגיות תביא בכנפיה. אילו רק היו יכולים להאיר את דרכם בעזרת אלומת אור שמסוגלת לקרוע את הערפל המלווה את תקופת המעבר הם היו נוכחים לראות את הפוטנציאל הטמון בעתיד תוך כדי שהם מבינים טוב יותר את החסרונות של התקופה אותה הם עוזבים.  

ספר זה של נירית כהן הוא אלומת האור הזו. הוא אינו עוד פנס המאיר את החשיכה אלא הוא מדריך מפורט ומאיר עיניים שיכול להוביל, בצעדים מדודים, את החוששים משינויים לדלג על תקופת המעבר הזו ולראות בבהירות מבעוד מועד את יתרונות המהפכה התעשייתית הרביעית. מהדיווחים של פורצי הדרך, ובעזרת הדרכתה של נירית, אפשר יהיה לא רק להקל את המעבר של המבקשים ללכת בדרך החדשה אלא גם להיווכח בפוטנציאל שהיא טומנת לפרט ולחברה. מי שילך בעקבות הדרכתה ייווכח שחבל לדשדש בעבר וכי ככל שנכנסים מהר יותר לעתיד אפשר יהיה לקצור פירות איכותיים יותר. אני תקווה שהמדריך יצליח לפתוח צוהר לקורא להבין את ייחודו ויתרונותיו של מה שמחכה לו בהמשך, לו רק ישכיל לא לחשוש.”

ד״ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית

נירית כהן היא קול חשוב בעולם העבודה החדש. הספר שלה מגיש לנו מדריך מפורט לתפיסה אחרת של קריירה בעולם משתנה. “מתחילים בללכת לאיבוד”, היא כותבת, ו”תחשבו על עצמכם עכשיו כעל סטארט-אפ לא בשל”, כזה שמגלה את עצמו תוך כדי תנועה.

“הכינו את עצמכם לחיים עם מספר קריירות” – זאת של ההווה, אלה של העבר, ואלה של העתיד לבוא. נירית כהן מזמינה אותנו למסע אמיץ, אך מתבקש ואפשרי. היא דוחקת בנו, בצדק, לצאת לדרך.

דוקטור רועי צזנה, חוקר באוניברסיטת תל אביב ובאקספרייז

כאשר אי הוודאות וחוסר היציבות הם הדבר הכי קבוע בכל תחומי חיינו, אנחנו יכולים להמשיך להלחם בכך, או להכיר במשמעות השינויים וההשלכות שיש להם גם על הקריירה שלנו. 

נירית מציעה לקוראי הספר תשובות לשאלות המעסיקות כל אדם במסע למציאת משמעות בעולם העבודה, תוך מתן כלים ותובנות המאפשרות להתבונן בעיניים פקוחות על המציאות, להעז להמשיך לחפש את הדרך המתאימה ביותר להתפתחות ולחיים של השראה בעולם העבודה. ספר חשוב לכל עובד ומעסיק בעולם דינמי.

דוקטור רועי צזנה, חוקר באוניברסיטת תל אביב ובאקספרייז

אין לנו מה לפחד, אלא מהפחד עצמו” – משפט זה מעולם לא היה נכון יותר לגבי עתיד העבודה. יש סיבה לפחד, אך יש גם תקווה גדולה. מי שיבינו את ההזדמנויות שבעתיד, יוכלו להתחיל להכין את עצמם לעולם בו המקצועות משתנים במהירות וכל אדם צריך להמשיך ללמוד ולרכוש כישורים חדשים לאורך חייו.

 ספרה של נירית כהן מעביר את התובנה הזו באופן ברור ומוחשי, ומספק מדריך-דרך לכל אדם – מצעיר ועד זקן – אודות עתיד העבודה.

חנה רדו, יזמית עסקית חברתית, יו”ר קבוצת 19 וסופרסונס

במהלך הקריירות שלי ליווה אותי העיקרון של “רק פרנואידים שורדים” מתוך ספרו של אנדרו גרוב שהיה המנכ”ל של אינטל. אם היה בידי ספר זה של נירית כהן, הייתי מחליפה את הפרנויה במתודולוגיה שנירית מציעה בספרה.

נירית מוציאה אותנו למסע חשוב שילווה אותנו כל הקריירה. לעיתים קרובות הקריירה תגדיר את מצבנו הכלכלי לאורך חיינו, לעיתים היא גם תגדיר את הזהות האישית שלנו בפני עצמנו ובפני החברה ותמיד היא תאפשר לנו לשנות ולהשתנות.

100%
אחריות מלאה

אני כל כך מאמינה שהתכנית הזאת משנה חיים, שאני מוכנה לתת לך גם 14 יום אחריות מלאה ללא תנאי.
אני בעצם מזמינה אותך להתנסות בתכנית “קריירה בעולם החדש – מדריך מסע” בלי לקחת על עצמך שום סיכון.
אם בסיום ההתנסות לא היית מרוצה, כספך יוחזר לך ללא שאלות, כך שפשוט אין לך מה להפסיד!

להרשמה לתכנית "קריירה בעולם החדש – מדריך מסע"
מלא/י פרטיך בטופס ותועבר/י לדף תשלום מאובטח.

2

יש לכם עוד שאלות?

כן. הכלים בתוכנית יעזרו לכם לעשות בו זמנית גם תהליך פנימי וגם תהליך חיצוני. בתהליך הפנימי, תבינו מה אתם רוצים ויכולים לעשות, איפה יש עשייה שמעניינת אתכם. ובמקביל, תלמדו איך לדבר על מה שאתם יודעים לעשות בשפה שמותאמת לשוק שהשתנה, איפה צריכים את זה ואיך קוראים לזה כדי שתדעו לחפש את המקומות הנכונים.

התוכנית מיועדת למי שמצא או עצמו מחוץ למעגל העבודה או חושב על שינוי קריירה, או פשוט רוצה לייצר מסלול הכנסה נוסף.

היא מתווה לכם את הדרך (ממש, עם מפה והוראות הפעלה) איך להבין מה אתם רוצים ואיך למצוא את זה. והכל בכלים של עולם העבודה החדש.

כן. אנשים רבים בתקופה הזו משלבים פעילות עצמאית במקביל לשכירה או עוברים ממשרות שכירות לעצמאיות או מדייקים ומשנים את העיסוק העצמאי שלהם כדי להתאים את עצמם לעולם המשתנה. הכלים שעוזרים לנו לדייק את הערך שאנחנו מביאים, איך לדבר עליו ואיך לוודא שמי שזקוק לו יכיר אותנו נכונים כמובן לעצמאים. אלה כלים שמאפשרים לעבודה להגיע אליכם, במיוחד כשאתם לא רוצים “למכור”. אני בעצמי השתמשתי בהם לעבור ממשרה שכירה לפעילות כעצמאית.

התוכנית משלבת למידה אישית, קבוצתית עם הנחייה וייעוץ: 

 • שישה מפגשי און ליין קבוצתיים, המתקיימים אחת לשבועיים ביום ב׳ בשעה 20:30. ואם לא הגעתם, המפגש האחרון זמין לצפייה חוזרת עד למפגש הבא. התוכנית נבנתה באופן הזה שבו אין משמעות לסדר המפגשים (ניתן להצטרף בכל זמן), בכל מפגש נירית תשים זרקור על נושא אחר מתוך התכנים ויהיה גם מקום לשאלות ותשובות על מנת להעמיק ולהרחיב את השיח, לכן מומלץ להצטרף למפגשי האון ליין ברגע שזה ירגיש לך נכון, או לפחות לאחר שצפית בשיעורים המוקלטים של פרקים א+ב+ג.
 • שיעורים מוקלטים כוללים 5 פרקים של כ 40 דקות, מחולקים כל אחד ל 6-8 שיעורים בני כ 7 דקות בממוצע. סה”כ 32 שיעורים. אלה שיעורים ממוקדים לצפייה עצמאית כהכנה למפגשים – השיעורים נשארים פתוחים לצפייה ללא הגבלה מהמחשב או מהנייד כך שאתם לגמרי עצמאיים ובקצב שלכם.
 • את השיעורים מלווה חוברת עבודה מקיפה שבעזרתה תוכלו ליישם את הכלים ולבנות את התכנית הפרטית שלכם.
 • בתכנית המורחבת תקבלו עוד 4 מפגשי ייעוץ אישיים. המפגשים מתקיימים עם יועצות תעסוקה וקריירה בכירות שעברו הכשרה בתוכנית הליווי שלי, הן בעלות ניסיון עשיר ומגוון, הבנה עמוקה של שוק העבודה והצרכים המשתנים שבו, יכולות והצלחות מוכחות בשטח. 

התוכנית מקנה לכם כלים לקריירה. היא מלווה את מחזור החיים של הקריירה שלכם דרך כל השלבים. החל מנקודת ההתחלה, דרך ניהול מוצלח של קריירה יציבה וגם עוזר לכם לזהות ולנהל תקופות של ירידה כדי שלא תופתעו ויותר מכך, כדי שתצמחו במהרה לשלב צמיחה חדש.

לכן היא מתאימה גם לאנשים בתחילת הדרך, גם למי שנמצאים אחרי כמה עשורים של קריירה ומחפשים עכשיו שינוי והגשמה או יציבות ופרנסה.

ואם אתם רוצים להבין אם היא מתאימה לכם? יצרתי עבורכם טופס בדיקת התאמה כאן.

התוכנית הבסיסית במחיר השקה מיוחד של 1,250 ש״ח – ניתן לשלם בעד 5 תשלומים. לאחר מכן מחיר התוכנית יהיה 1,890 ש״ח.

התכנית המורחבת כוללת מפגשי ליווי אישי במחיר השקה של 3,900 ש”ח במקום 4,900 ש”ח.

ניתן יהיה להרחיב את המפגשים, הדבר כרוך בתשלום נוסף בסך 500 ש״ח לפגישה וייעשה בתיאום מול יועצת הקריירה.

ממש עכשיו! בלינק הזה של אתר הקורס >> https://courses.niritcohen.com/

תוכלו להצטרף ולהתחיל לצפות מיידית בשיעורים המוקלטים וגם להצטרף למפגשי האון ליין.

אני כל כך מאמינה שהתכנית הזאת משנה חיים, שאני מוכנה לתת לך גם 14 יום אחריות מלאה ללא תנאי.
אני בעצם מזמינה אותך להתנסות בתכנית “קריירה בעולם החדש – מדריך מסע” בלי לקחת על עצמך שום סיכון.
אם בסיום ההתנסות לא היית מרוצה, כספך יוחזר לך ללא שאלות, כך שפשוט אין לך מה להפסיד!

במסלול תוכנית הליווי עם ייעוץ אישי ניתן יהיה לבטל את העסקה – 14 יום ממועד הרכישה או לאחר פגישת ייעוץ ראשונה. המאוחר מבין השניים.

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

"קריירה בעולם משתנה – מדריך מסע"​

רוצה לבדוק את התאמתך לתוכנית?

או

רוצה להירשם כבר עכשיו
השאר/י פרטים למעבר לאתר הקורס ולתשלום

Ⓒ כל הזכויות שמורות לנירית כהן – עולם העבודה העתידי| בנייה ושיווק: יוסף רונן OneWeb Marketing

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

קריירה בעולם משתנה

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

קריירה בעולם משתנה(ייעוץ)

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח