ברוכים הבאים אל עולם העבודה העתידי. השינויים כבר כאן, בין אם אנחנו אוהבים אותם ובין אם לאו, והשאלה היחידה איננה אם הם ישפיעו עלינו אלא מתי זה יקרה והאם נהיה מוכנים?

אני נירית כהן, ובמקביל לתפקידי כסמנכ”ל משאבי אנוש אני מרצה, מלווה מנהלים וארגוני משאבי אנוש בתהליכים אסטרטגיים ואישיים וכותבת כאן ובכל יום רביעי גם בעמודי החדשות של העיתון גלובס על המגמות המשפיעות על ארגונים, מנהלים וקריירות.

12898270_1058365127567651_4222912499647132184_o

כי כמנהלים, אנחנו כבר מרגישים שהתהליכים והאנשים שעבדו עבורנו עד כה לא מתאימים לקחת אותנו קדימה, אל הכיוונים החדשים שלנו, של הארגון.  בשביל אלה צריך לפתוח מבט אל מרחב אפשרויות חדש, איפה אפשר להפר את הכללים מבלי להפר את האיזון, להתאים את היכולות, התהליכים והאנשים בארגון לצרכים החדשים. אם אתם מחפשים מישהו שיעזור לפעילות שלכם להתאים את עצמה לשינוי שאתם מובילים, בואו נדבר.

וכעובדים, לקריירה הפרטית שלנו, אם אתם מחפשים את דרככם האישית, מרגישים שהלכתם לאיבוד, שהגיע הזמן להתפנות אל מה ששמתם במושב האחורי שנים רבות, תצרו קשר.  מרחב האפשרויות העומד בפנינו הוא תמיד גדול יותר ממה שנדמה לנו ואין סיבה לוותר על החלומות. תצטרפו אלי לבניית תכנית אסטרטגיה אישית למימוש המשך הקריירה שלכם.

וכאנשי משאבי אנוש, אנחנו מבינים שצריך להתארגן מחדש, לתמוך לא רק בעובדים ובמנהלים אלא באסטרטגיה של הארגון, להוביל את השיח בנושא השינויים המשפיעים על כל מעגלי החיים בארגון. יש לנו תפקיד משמעותי בתקופה הזו, לא רק להיות שותפים בשולחן ההנהלה, אלא ממש לערוך אותו. אם אתם מחפשים שותף לחשיבה מאחורי הקלעים, תשלחו לי מייל nirit.cohen1@gmail.com.

מקווה שעזרתי לכם לחשוב, אולי גם לפעול. ואם אתם זקוקים לעזרה, אשמח לענות על כל שאלה.

בהצלחה רבה.

 גיוס6

נירית כהן כיהנה במשך כעשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל וכיום מנהלת באינטל מרחב אירופה יחידת יעוץ אסטרטגי.  לנירית מעל עשרים שנות קריירה במגוון תפקידי כספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות בארץ, באירופה, בארה"ב ובאחריות גלובאלית. כל הפרטים בעמוד ה Linkedin.

במהלך כל שנות עבודתה נירית עוזרת למנהלים וארגונים לדחוף את גבולות המקובל והאפשרי על פני כל מעגל החיים של אנשים בארגון.

בעשור האחרון נירית חוקרת את עולם העבודה העתידי, כל המגמות המשפיעות על עבודה ועובדים. נירית יזמה והובילה מספר כנסים בינלאומיים ומקומיים בנושא והיא מרצה מבוקשת בתחום. ניתן למצוא דוגמאות בעמוד צילמו וכתבו

בהרצאות, ליווי אישי ופיתוח תכניות אסטרטגיות להנהלות בכירות, נירית עוזרת לארגונים להבין את השלכות המגמות על עבודה ועל הארגון מצד אחד ועל העובדים וקריירות מהצד האחר. התכנים המרתקים של נירית מושכים מגוון רחב של קהלים. בין אם היא מלמדת קורס לתואר שני באוניברסיטת תל אביב או במכללה למנהל, מרצה בפני קורס ניהול בכיר בארגון גדול, מובילה כנס ארגוני או יועצת למנכ"ל בשירות הציבורי, היכולת של נירית לפתוח מרחב אפשרויות רחב ולעורר חשיבה אחרת מחזירה אותה לארגונים שוב ושוב.

2 Comments