צעירים, משוחררים, סיימתם ללמוד? כך תמצאו את עבודת חלומותיכם בעולם החדש

יש לך עבודה "טובה" אבל תחושת הביטחון במחר נסדקה ויש הרגשה שהאדמה רועדת מתחת לרגליים?

מצאת את עצמך בפני שינוי בקריירה ולא באמת ברור לך מה עושים עכשיו?

הקורס "הזנקת קריירה בעולם החדש" יעניק לך את המפה והכלים להגיע אל העבודה האמיתית שלך

בעולם החדש, ההזדמנות שלכם מתחילה בשיחה שמתרחשת בחדר שבו אתם בכלל לא נמצאים. מישהו שואל מישהו "אולי אתה מכיר מישהו ש…" ואתם רוצים שהשם שלכם יהיה זה שיעלה. אבל איך אתם מגיעים לזה?

בין אם למדתם לאחרונה באקדמיה או לפסיכומטרי, וגם אם כבר התחלתם לעבוד "על באמת", הכלים הפרקטיים שתרכשו בתכנית 'הזנקת קריירה בעולם החדש', יסייעו לכם להכווין את עצמכם נכון על קיר הטיפוס של הקריירה

חלק א: המפץ הגדול של עולם העבודה

נתחיל בלהכיר את כל מה שמשתנה, כדי שנוכל להבין בהמשך גם מה עושים עם זה. בחלק הזה נראה מה קרה לעולם העבודה, למה מה שהיה הוא לא מה שיהיה. כדי שנתחיל לחשוב אחרת על האפשרויות שלנו בקריירה בעולם משתנה.

השיעורים בחלק זה:

1. למה צריך מדריך מסע?
2. הטכנולוגיה משנה את העולם
3. המקצועות משתנים
4. המשרות השכירות נעלמות
5. עבודה מפסיקה להיות מקום
6. העובדים ההיברידיים

חלק ב: מפה לניהול קריירה בעולם משתנה

נכיר את המפה והכלים לניהול קריירה בעולם משתנה. איך מזהים את מחזורי החיים של הקריירה ואת אבני הדרך שעוזרות לנו לעבור ביניהם. ואיפה בדיוק אנחנו נמצאים במסע הקריירה הפרטי שלנו, כדי שנוכל להתמקד בכלים הנכונים לנו עכשיו.

השיעורים בחלק זה:

1. מחזור חיי הקריירה החדש
2. מנהלים קריירה רבודה
3. האנשים שלי
4. הזהות המקצועית שלי
5. ההתפתחות שלי
6. מפה לניווט קריירה בעולם משתנה

חלק ג: מתמקדים בהווה

עכשיו נצלול את הכלים ונתחיל בשלב הקריירה שבו אנחנו מתמקדים בהווה, בקריירה הנוכחית שלנו. קודם כל כדי לוודא שאנחנו מנהלים קריירה מצליחה. וגם, לוודא שאנחנו מניחים את התשתית להמשך, לשלבים הבאים במחזור הקריירה וגם לקריירות הבאות. וזה כולל לוודא שנדע גם לזהות את הסימנים לכך שהשלב הזה מתקרב לסיומו וצריך להתחיל לנהל את הירידה.

השיעורים בחלק זה:

1. להניח תשתית לרשת אסטרטגית
2. לבחור אנשים שיקדמו אותנו אל המטרה
3. לבנות קשר ולתחזק אותו
4. להבין את הזהות המקצועית במנותק ממקצוע ותפקיד
5. לפתח ולעדכן את עצמנו בעולם משתנה
6. להסתכל מעבר ליום יום ולראות את השינויים

חלק ד: מנהלים את הירידה

אנחנו צריכים ללמוד לנהל את שלב הירידה כדי לנהל את המעברים בין הקריירה שלנו היום לזו הבאה. וכן, יש דבר כזה. פה חשוב שנלמה מה באמת מרחב האפשרויות שלנו לעבודה חדשה, איך קוראים לעבודה באותם מקומות שצריכים את מה שאנחנו יודעים לעשות. כדי למצוא עבודה בכלים של עולם העבודה החדש. וגם כדי לדעת לדבר את עצמנו במונחים של הפוטנציאל שלנו להמשך.

השיעורים בחלק זה:

1. לזהות את הסימנים מבחוץ ומבפנים
2. להפנים את הסיכון שבלא לפעול
3. להתכונן לתנועה בצעדים קטנים
4. לשחרר את מה שלא מתאים יותר
5. להתחדש בניסיונות תוך כדי תנועה
6. לחלום כדי לדעת מה כן
7. לפגוש בלי מטרה כדי לגלות עולמות חדשים
8. לחפש דרך, לא עבודה

חלק ה: צומחים אל הדבר הבא

זה השלב שאיתו אנחנו מתחילים את הקריירה שלנו אבל הוא מגיע שוב ושוב בכל פעם שהקריירה שלנו מקבלת תפנית ואנחנו מוסיפים או מתחילים משהו חדש. אנחנו לומדים לראות וגם לדבר איך היכולות והניסיון שלנו רלוונטיים לדברים אליהם נרצה לצמוח, ואיך נוודא שאנשים יקשרו אותנו להזדמנויות כדי לצמוח לקריירה הבאה.

השיעורים בחלק זה:

1. להרחיב מעגלים לאנשים שאנחנו לא מכירים
2. למנף יכולות קיימות לעשייה חדשה
3. לבסס מותג אישי סביב הערך שאנחנו מביאים
4. לצאת לרשת להשמיע קול ייחודי
5. להמשיך ללמוד, להתכונן כל הזמן
6. המסע ממשיך כאן

חוברת לתכנית אישית

חוברת עבודה מושקעת המלווה את כל השיעורים בקורס עם טיפים וכלים פרקטיים ליישום בכדי שתוכלו לייצר לעצמכם תכנית אישית.

חוברת לתכנית אישית

חוברת עבודה מושקעת המלווה את כל השיעורים בקורס עם טיפים וכלים פרקטיים ליישום בכדי שתוכלו לייצר לעצמכם תכנית אישית.

השיעור הראשון של התכנית כבר פתוח כאן:

נגן וידאו

הידע שאני מעבירה בתכנית מבוסס על ניסיון של שנים בליווי אנשים מבוגרים וצעירים כאחד

כסמנכ"לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלנו כבר לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה. מרגע שחלחלה ההבנה הזו פעלתי, במקביל לעבודתי באינטל, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים. ויותר מכל, הכרתי את עצמי ולמדתי לא רק מה אני לא רוצה לעשות, אלא גם מה כן:

מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו, ואיך הם ידעו שאני קיימת.

לאט לאט למדתי מי אני בנפרד מכרטיס הביקור שלי בארגון. שנים של מסע הביאו אותי מוכנה אל הרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי במשך 27 שנים, כאשר מחוץ לארגון מחכים לי החיבורים, הפעילות החדשה ויכולת הפרנסה הנחוצים לי להמשך.

את כל הידע והניסיון שצברתי במסע האישי שלי היה לי חשוב לא לשמור רק לעצמי, אלא לחלוק עם כמה שיותר אנשים שעשויים להזדקק לו.

לכן ארזתי את כל הידע, הטיפים והכלים שרכשתי, ויצרתי מפה לשינוי קריירה מוצלח. אלה כלים שעובדים, רק צריך להכיר אותם וליישם אותם. והם זמינים לך עכשיו בקורס דיגיטלי מקיף זה.

איך הקורס עזר לי?

לא יכולה לקטלג את השירות שנירית מספקת, לתוך אחד מהשירותים הקיימים. זה משהו ייחודי שלא נתקלתי בו. היא לא "קואצ'רית" בתחום ולא עוד הגדרות אחרות שאנחנו מכירים. הגעתי אליה, כי החלטתי לעבור מעצמאות חלקית, למלאה. התחום בו אני עוסקת, אפיון חוויית משתמש, כשלעצמו אינו תחום שברור לאנשים רבים, כך שהיה צורך לדייק גם את ההגדרה של "מה *אני* עושה" וכן לאפיין את השירותים שאני מספקת ובאילו תצורות מספקת אותם. אין ספק שהיום אני יודעת להציג את עצמי טוב יותר (גם בפני עצמי), לפנות למקורות שיתוף הפעולה הנכונים ולדעת מה הערך המוסף שאני מביאה ללקוחות. אלה תובנות שלא הייתי מגיעה אליהן לבד".

איריס, עצמאית

כחלק מתהליך של חיפוש השלב הבא בקריירה שלי, הצטרפתי לקורס של נירית. בעזרת התוכנית יצרתי לי שפה חדשה, אספתי את כל המיומנויות, הניסיון והידע שלי, הגדרתי לי מה הערך הייחודי שאני יכולה להביא לארגון. יצרתי לי תהליך אסטרטגי אותו תרגמתי לתוכנית עבודה, בניתי לי מסלול לעבודה למצוא את רשת הקשרים שלי על מנת למצוא את למי אני יכולה להביא את הערך שלי. הצלחתי להביא את עצמי לשינוי מסלול הקריירה ולהתחיל מסלול חדש."

סמדר, חברת היי-טק

משתתפת בסדנה שהשתתפה ללא תשלום בגלל שלא יכלה לשלם, שלחה לי יום אחד זר פרחים עם צ'ק. היא סיפרה שחצי שנה אחרי ההשתתפות בסדנה היא הוסיפה ספרה לשכר שלה במשרת חלומותיה.

אחרי כמה שנים באותו ארגון בתפקידים דומים הרגשתי צורך עז לחדש, לגוון ולזקק את הערך המוסף שלי. התכנית של נירית הוציאה אותי מאזור הנוחות שלי, גרמה לי לחשוב מחוץ לקופסה ולגלות עוד אפיקים שאני יכולה להתפתח בהם גם במסלול האישי שלי וגם במסגרת הארגון. מאז הסדנה אני  מרגישה שעשיתי כברת דרך.

מיטל, רשות ציבורית

בחיפושים לדבר הבא ובמסע הקריירה האישי שלי הגעתי לתכנית של נירית. שמעתי, קראתי ואף נפגשתי לפני אולם משהו שם בתכנית, בקבוצה, קרה מבלי שיאפשר להתכונן אליו מראש. החידוד, הדיוק, הדגשים – הכל במינון המתבקש. התוכן היה רלוונטי ופרקטי, הדרך היתה נעימה ומאפשרת. נירית האירה ולימדה בתהליך משמעותי שאפשר לצאת איתו ולהתחיל את הדרך לקראת הדבר הבא. אני על זה.

אפרת, מגזר שלישי

דיגיטלית פורצת דרך
1250
500
 • גישה מיידית ל- 5 מודולים דיגיטליים

  (6-8 פרקי ייעוץ קריירה בעולם משתנה בכל אחד)
 • תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו
 • מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 • שימוש וצפייה ללא הגבלת זמן
 •  
משולבת פורצת דרך
3200
2400
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים

  המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה כולל

  מארז הכלים והתרגול וגם

  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית
 • 3 פגישות ייעוץ אישיות עם יועצת בכירה
 • בהתלבטות לגבי הצורך בפגישות ייעוץ אישיות?

  אל דאגה, אפשר להתחיל בתכנית הדיגיטלית ולהוסיף את פגישות הייעוץ האישיות גם בהמשך
 • פריט רשימה
הקורס שילווה אותך צעד
צעד לשלב הבא בקריירה שלך​
199
 • 32 שיעורים בני 5-7 דקות כל אחד
 • מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 • תמיכה ומענה בקבוצת פייסבוק סודית
 • שימוש וצפייה ללא הגבלת זמן
 •  
הקורס
פלוס הספר
239
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים

  המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה כולל

  מארז הכלים והתרגול וגם

  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית
 • הספר: "המדריך לקריירה בעולם משתנה"
 •  
"הזנקת קריירה בעולם החדש" - לצעירים
500 שניתן לחלק ל-5 תשלומים שווים
 • 5 פרקים שנפתחים מיידית
 • 32 שיעורים שניתנים לצפייה מכל מקום
 • חוברת עבודה ליצירת תכנית אישית בעזרת כלים, המלצות ומשימות ליישום מיידי
 •  

יש לכם עוד שאלות?

הרגילו אותנו שעבודה תלויה בשומרי סף, במסמך קורות חיים כתוב היטב, ביכולת להגיע ולעבור ראיון. בעולם החדש זה כבר לא נכון. הכלים שתלמדו בקורס הזה יעזרו לכם למצוא עבודה דרך היכולת לדבר את היכולות והניסיון שלכם, את הפוטנציאל שהם מציגים עבור מי שצריך את מה שאתם טובים בו. ולהגיע לאנשים שיעשו לכם את החיבורים למה שאתם באמת רוצים לעשות.

אנחנו כבר לא לומדים מקצוע לחיים. לא באקדמיה ולא בכל מסגרת הכשרה אחרת. הזהות המקצועית שלנו כבר לא תלויה במקצוע שלמדנו. היא כן תלויה ביכולות וניסיון. בקורס נבין בדיוק איך נגדיר ונעדכן את הזהות המקצועית שלנו ואיך לפתח אותה על פני הקריירה. ומתוך כך, תדעו מה אתם צריכים ורוצים ללמוד כדי לעבוד במה שמעניין אתכם. 

כן. הקורס מתווה עבורך ממש דרך, מפה וכלים, לעבור מסע פנימי וגם חיצוני. פנימי – כדי להבין מה מעניין אותך וחיצוני – כדי להבין איפה עושים את זה, איך קוראים לזה ואיך מגיעים לאנשים שיחברו אותך.

כן, הקורס יעזור לך להבין איך להבין ולדבר את הזהות המקצועית שלך בלי להזדקק להגדרות ברורות בין הלימודים לבין עבודה. הוא יעזור לך להבין מה בעצם היכולות שהלימודים עזרו לך לרכוש, מה עוד יש בסל היכולות והניסיון שלך, ואיך כל אלה מתחברים לאפשרויות עבודה שמעניינות אותך. ואז איך מגיעים לזה. 

כן. יציבות תעסוקתית בעידן החדש לא תלויה במקצוע טוב ככל שיהיה, וגם לא במעסיק. היא תלויה ביכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה. התכנית תתן לך את הכלים להבין איך עושים את זה לאורך כל הקריירה, מתחילתה ודרך כל השינויים שתרצו לעשות בהמשך. 

כן, בעולם החדש יש לנו הרבה יותר אפשרויות תעסוקה ופרנסה. בקורס לומדים להבין דווקא איך לצאת מההגדרות הישנות של "שכיר" ו"עצמאי" ולהגדיר לעצמנו מה אנחנו רוצים מהקריירה ואיך מגיעים לזה.

הקורס עוזר לך להבין את עולם העבודה החדש, איך פועלים בו, איך מעצבים בו את הזהות המקצועית, איך מגיעים לאנשים שיחברו אותך לעבודה, איך ממשיכים להתפתח ומנהלים קריירה וגם מכינים את זו הבאה. הקורס מיועד לכל מי שרוצה להבין את הדרך לעשות את זה. ולכן הוא מתאים למי שהגיע לגיל שבו הוא שואל את עצמו שאלות כאלה. 

הקורס הזה שונה, הוא מותאם לכלים של עולם העבודה החדש. פה אין שיחה על מודעות דרושים, קורות חיים, מילות מפתח, ראיונות עבודה. פה לא מתיימרים להגיד לכם מה מתאים לכם. המפה והכלים של עולם העבודה החדש עוזרים לכם להבין מה הערך שאתם מביאים, עם מי אתם צריכים לשתף פעולה כדי להביא את הערך הזה, מי זקוקים לזה ואיך הם ידעו שאתם קיימים?

הקורס זמין לכם מרגע שרכשתם אותו ללא הגבלה וניתן לצפיה מכל מקום, גם בנייד. 

כן, קודם כל בעמוד יש לכם שיעור ראשון מתוך הקורס. חוץ מזה, פתחתי לכם עוד שיעור לצפייה: 

שיעור במתנה

וכמובן, אנחנו זמינים לכל שאלה בווטסאפ.

הקורס הדיגיטלי מבוסס על ספרה של נירית
״המדריך לקריירה בעולם משתנה״
הספר מומלץ על ידי :

פרופ' דוד פסיג, חוקר עתידים, ראש מגמה לטכנולוגיות תקשורת, ראש המעבדה למציאות מדומה וראש המכון לחקר מקצועות העתיד אוניברסיטת בר-אילן 

הבעיה הגדולה בתקופות מעבר היא השיתוק שיכול לאחוז באנשים שלא הורגלו בשינויים. אילו היה אפשר לעזור להם לדלג על תקופת המעבר או לספק להם כלים כדי שהיא תהיה קצרה ככל שניתן, אזי הם היו פורחים ומשתלבים בהצלחה במה שהתקופה החדשה על כל הפרדיגמות התעסוקתיות, הכלכליות, החברתיות והפסיכולוגיות תביא בכנפיה. אילו רק היו יכולים להאיר את דרכם בעזרת אלומת אור שמסוגלת לקרוע את הערפל המלווה את תקופת המעבר הם היו נוכחים לראות את הפוטנציאל הטמון בעתיד תוך כדי שהם מבינים טוב יותר את החסרונות של התקופה אותה הם עוזבים.  

ספר זה של נירית כהן הוא אלומת האור הזו. הוא אינו עוד פנס המאיר את החשיכה אלא הוא מדריך מפורט ומאיר עיניים שיכול להוביל, בצעדים מדודים, את החוששים משינויים לדלג על תקופת המעבר הזו ולראות בבהירות מבעוד מועד את יתרונות המהפכה התעשייתית הרביעית. מהדיווחים של פורצי הדרך, ובעזרת הדרכתה של נירית, אפשר יהיה לא רק להקל את המעבר של המבקשים ללכת בדרך החדשה אלא גם להיווכח בפוטנציאל שהיא טומנת לפרט ולחברה. מי שילך בעקבות הדרכתה ייווכח שחבל לדשדש בעבר וכי ככל שנכנסים מהר יותר לעתיד אפשר יהיה לקצור פירות איכותיים יותר. אני תקווה שהמדריך יצליח לפתוח צוהר לקורא להבין את ייחודו ויתרונותיו של מה שמחכה לו בהמשך, לו רק ישכיל לא לחשוש."

ד״ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית

נירית כהן היא קול חשוב בעולם העבודה החדש. הספר שלה מגיש לנו מדריך מפורט לתפיסה אחרת של קריירה בעולם משתנה. "מתחילים בללכת לאיבוד", היא כותבת, ו"תחשבו על עצמכם עכשיו כעל סטארט-אפ לא בשל", כזה שמגלה את עצמו תוך כדי תנועה.

"הכינו את עצמכם לחיים עם מספר קריירות" – זאת של ההווה, אלה של העבר, ואלה של העתיד לבוא. נירית כהן מזמינה אותנו למסע אמיץ, אך מתבקש ואפשרי. היא דוחקת בנו, בצדק, לצאת לדרך.

דוקטור רועי צזנה, חוקר באוניברסיטת תל אביב ובאקספרייז

כאשר אי הוודאות וחוסר היציבות הם הדבר הכי קבוע בכל תחומי חיינו, אנחנו יכולים להמשיך להלחם בכך, או להכיר במשמעות השינויים וההשלכות שיש להם גם על הקריירה שלנו. 

נירית מציעה לקוראי הספר תשובות לשאלות המעסיקות כל אדם במסע למציאת משמעות בעולם העבודה, תוך מתן כלים ותובנות המאפשרות להתבונן בעיניים פקוחות על המציאות, להעז להמשיך לחפש את הדרך המתאימה ביותר להתפתחות ולחיים של השראה בעולם העבודה. ספר חשוב לכל עובד ומעסיק בעולם דינמי.

דוקטור רועי צזנה, חוקר באוניברסיטת תל אביב ובאקספרייז

אין לנו מה לפחד, אלא מהפחד עצמו" – משפט זה מעולם לא היה נכון יותר לגבי עתיד העבודה. יש סיבה לפחד, אך יש גם תקווה גדולה. מי שיבינו את ההזדמנויות שבעתיד, יוכלו להתחיל להכין את עצמם לעולם בו המקצועות משתנים במהירות וכל אדם צריך להמשיך ללמוד ולרכוש כישורים חדשים לאורך חייו.

 ספרה של נירית כהן מעביר את התובנה הזו באופן ברור ומוחשי, ומספק מדריך-דרך לכל אדם – מצעיר ועד זקן – אודות עתיד העבודה.

חנה רדו, יזמית עסקית חברתית, יו"ר קבוצת 19 וסופרסונס

במהלך הקריירות שלי ליווה אותי העיקרון של "רק פרנואידים שורדים" מתוך ספרו של אנדרו גרוב שהיה המנכ"ל של אינטל. אם היה בידי ספר זה של נירית כהן, הייתי מחליפה את הפרנויה במתודולוגיה שנירית מציעה בספרה.

נירית מוציאה אותנו למסע חשוב שילווה אותנו כל הקריירה. לעיתים קרובות הקריירה תגדיר את מצבנו הכלכלי לאורך חיינו, לעיתים היא גם תגדיר את הזהות האישית שלנו בפני עצמנו ובפני החברה ותמיד היא תאפשר לנו לשנות ולהשתנות.

2
הקורס שילווה אותך צעד
צעד לשלב הבא בקריירה שלך​
199
 • 32 שיעורים בני 5-7 דקות כל אחד
 • מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 • תמיכה ומענה בקבוצת פייסבוק סודית
 • שימוש וצפייה ללא הגבלת זמן
 •  
הקורס
פלוס הספר
239
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים

  המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה כולל

  מארז הכלים והתרגול וגם

  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית
 • הספר: "המדריך לקריירה בעולם משתנה"
 •  
דיגיטלית פורצת דרך
1250
500
 • גישה מיידית ל- 5 מודולים דיגיטליים

  (6-8 פרקי ייעוץ קריירה בעולם משתנה בכל אחד)
 • תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו
 • מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 • שימוש וצפייה ללא הגבלת זמן
 •  
משולבת פורצת דרך
3200
2400
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים

  המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה כולל

  מארז הכלים והתרגול וגם

  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית
 • 3 פגישות ייעוץ אישיות עם יועצת בכירה
 • בהתלבטות לגבי הצורך בפגישות ייעוץ אישיות?

  אל דאגה, אפשר להתחיל בתכנית הדיגיטלית ולהוסיף את פגישות הייעוץ האישיות גם בהמשך
 • פריט רשימה

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לקורס

"הזנקת קריירה בעולם החדש"

למעבר לאתר הקורס ולתשלום

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

נתחיל עם פרטים ואז נעבור לדף תשלום מאובטח

צירפתי אותך לניוזלטר השבועי, ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

צירפתי אותך לניוזלטר השבועי, ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת

לרכישת הספר והערכה הדיגיטלית

נתחיל עם פרטים ואז נעבור לדף תשלום מאובטח

צירפתי אותך לניוזלטר השבועי, ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

קריירה בעולם משתנה

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי