ימים
שעות
דקות
שניות

"בלי קורות חיים ומודעות בעיתון"

למצוא את העבודה הבאה שלכם עם הכלים של עולם העבודה החדש

מפגש אונליין
יום רביעי 3.3.21
שעה 20:30 בזום

ההרשמה למפגש ללא עלות

לא מצליחים לראות כיצד לחזור למעגל העבודה לתפקיד שמתאים לניסיון וליכולות שלכם?
תהליך חיפוש העבודה השתנה ומרגישים פחות מעודכנים?
במפגש של שעה אני אראה לכם את המפה ליצירת התכנית שלכם למציאת העבודה הבאה שאתם רוצים

במהלך המפגש תגלו :

הכלים לחיפוש עבודה שאתם מכירים כבר כמעט ולא רלוונטיים היום

חיפוש העבודה עבר מהפכה אדירה ב-10 השנים האחרונות. העולם שייתכן והכרת עד לפני כמה שנים בלבד עבר שינוי מקצה לקצה. הוא דורש מכל אחת ואחד מאיתנו להתאים את עצמו ולהשתדרג. ההאצה הטכנולוגית דוחקת הצידה מושגים שהיו בראש סדר העדיפויות עד לפני כמה שנים, כמו:

עבודה בעולם החדש מתחילה בשיחה שמתרחשת בחדר שבו אנחנו לא נמצאים. אדם אחד שואל את האחר "אולי אתה מכיר מישהו ש…" ואנחנו רוצים שהשם שלנו יעלה בהקשרים הנכונים."

"

נעים מאוד,

שמי נירית כהן כסמנכ”לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלנו כבר לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה.

מרגע שחלחלה ההבנה הזו פעלתי, במקביל לעבודתי באינטל, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים. ויותר מכל, הכרתי את עצמי ולמדתי לא רק מה אני לא רוצה לעשות, אלא גם מה כן:
מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו, ואיך הם ידעו שאני קיימת.
לאט לאט למדתי מי אני בנפרד מכרטיס הביקור שלי בארגון. שנים של מסע הביאו אותי מוכנה אל הרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי במשך 27 שנים, כאשר מחוץ לארגון מחכים לי החיבורים, הפעילות החדשה ויכולת הפרנסה הנחוצים לי להמשך.

את כל הידע והניסיון שצברתי במסע האישי שלי היה לי חשוב לא לשמור רק לעצמי, אלא לחלוק עם כמה שיותר אנשים שעשויים להזדקק לו. במפגש אני הולכת לבנות יחד אתכם את המפה של התכנית שלכם למציאת העבודה הבאה שאתם רוצים לעצמכם."

להרשמה למפגש
מלאו פרטים

Ⓒ כל הזכויות שמורות לנירית כהן | בנייה ושיווק: יוסף רונן OneWeb Marketing

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי