יעוץ אישי וסדנאות קריירה

הצטרפו אלי לבניית תכנית אסטרטגיה אישית למימוש המשך הקריירה שלכם

אתם מכירים את ההרגשה הזו שמשהו כבר לא אותו הדבר, אולי את כבר רואה את הסוף של הדרך עליה צעדת בעשורים האחרונים, אולי אתה מרגיש שזו כבר לא הדרך הנכונה עבורך, שאתה תקוע. לא, אף אחד לא דוחק בך לעשות שינוי אבל אתה יודע שהוא יגיע, אם לא בעוד חודשיים אז עוד שנתיים. מה זה משנה? את חייבת תכנית, אתה רוצה לדעת איך יראו השנים הבאות, לעצב את המשך הקריירה שלך!

הבעיה היא, שאין לך מושג מה את בכלל רוצה לעשות. כשאתה מסתכל קדימה אתה רואה רק מה לא, האפשרויות מעורפלות וקשה לך להבין מה בכלל אפשרי. ואת כל כך רוצה לזהות את השביל הנכון לשנים הבאות, או לפחות את הכניסה אליו, כדי שתרגישי שאת בדרך הנכונה.

העולם סביבנו השתנה. הכלים העומדים לרשותנו למצוא עבודה, לחבור לעשייה, שונים היום מאד ממה שהיה פעם חיבור בין קורות חיים של השכלה וניסיון עם משרה. בעולם החדש אנחנו צריכים לדעת לדבר את הערך שאנחנו מביאים, להבין עם מי צריך לחבור כדי לייצר אותו, מי זקוק לנו ואיך הם ידעו שאנחנו קיימים. וזה, זה כבר דורש משהו אחר לגמרי מהאופן בו לימדו אותנו להגדיר את עצמנו, את הקריירה שלנו, את העבודה שאנחנו עושים או רוצים לעשות.

אחד השיעורים החשובים ביותר שלמדתי במסע הקריירה הפרטי שלי הוא לדעת מתי אני צריכה לקחת לי מדריכים, אלה שהמבוך שלי הוא הבהירות שלהם. אלה שרואים את ההזדמנויות איפה שאני רואה קירות גבוהים. כאלה שיעזרו לי להבין שהמבוך שלי הוא בכלל חדשות טובות, גם אם הוא בהפתעה. שהוא דוחף אותי לעשות דברים שתכננתי אבל לא ממש הייתי חייבת ולכן לא בוצעו. שגם אם בתקופה מסויימת אסתובב קצת בדרכים ללא מוצא, אני אמצא את הדרך לצד השני ממקום של התפתחות, צמיחה, השראה. ושאני צריכה גם ליהנות מההסתובבות בתוך המבוך ומהגילוי שבמסע.

אם גם אתם בסוג של מבוך בתוך מסע הקריירה, בואו ללמוד את הכלים של עולם העבודה החדש בסדנה או בתהליך אישי.

רוצים לשמוע עוד?