ימים
שעות
דקות
שניות

מפגש הכרות לתכנית ליועצי קריירה מהעתיד:

"איך לעדכן את הכלים שלך
כיועצ/ת קריירה לעולם העבודה המשתנה?"

מפגש אונליין
יום חמישי 10.6.21
שעה 10:00 בבוקר בזום

ההרשמה למפגש ללא עלות

דווקא עכשיו יש יותר אנשים שיצאו ממעגל העבודה וצריכים את העזרה שלך.

במהלך המפגש תגלו:

התכנים במפגש יתנו הצצה לתוכנית המלאה לייעוץ קריירה בעולם עבודה משתנה

הכלים לחיפוש עבודה שאתם מכירים כבר כמעט ולא רלוונטיים היום

חיפוש העבודה עבר מהפכה אדירה בשנים האחרונות. העולם שייתכן והכרת עד לפני כמה שנים בלבד עבר שינוי מקצה לקצה. הוא דורש מכל אחת ואחד מאיתנו להתאים את עצמו ולהשתדרג. ההאצה הטכנולוגית דוחקת הצידה מושגים שהיו בראש סדר העדיפויות עד לפני כמה שנים, כמו:

עבודה בעולם החדש מתחילה בשיחה שמתרחשת בחדר שבו אנחנו לא נמצאים. אדם אחד שואל את האחר "אולי אתה מכיר מישהו ש…" ואנחנו רוצים שהשם שלנו יעלה בהקשרים הנכונים."

"

נעים מאוד,

שמי נירית כהן כסמנכ”לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלנו כבר לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלנו להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה.

מרגע שחלחלה ההבנה הזו פעלתי, במקביל לעבודתי באינטל, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים. ויותר מכל, הכרתי את עצמי ולמדתי לא רק מה אני לא רוצה לעשות, אלא גם מה כן:
מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו, ואיך הם ידעו שאני קיימת.
לאט לאט למדתי מי אני בנפרד מכרטיס הביקור שלי בארגון. שנים של מסע הביאו אותי מוכנה אל הרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי במשך 27 שנים, כאשר מחוץ לארגון מחכים לי החיבורים, הפעילות החדשה ויכולת הפרנסה הנחוצים לי להמשך.

את כל הידע והניסיון שצברתי במסע האישי שלי היה לי חשוב לא לשמור רק לעצמי, אלא לחלוק עם כמה שיותר אנשים שעשויים להזדקק לו. במפגש אני הולכת לשתף אתכם בכלים שיעזרו לכם להיות יועצי קריירה טובים ומעודכנים יותר לעולם העבודה המשתנה ובכך לעזור יותר לכל מי שאתם נותנים לו את שירותי ייעות הקריירה שלכם."

להרשמה למפגש
מלאו פרטים

Ⓒ כל הזכויות שמורות לנירית כהן | בנייה ושיווק: יוסף רונן OneWeb Marketing

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי