משאבי אנוש בעולם העבודה העתידי

הרצאה מותאמת לאנשי משאבי אנוש בתהליכים אסטרטגיים של ליווי הנהלותתוכניות שנתיות ושינויים ארגוניים ותהליכיים בניהול מחזור חיי העובד בארגון מגיוס ועד עזיבה.

ארגון משאבי אנוש התפתח בעשורים האחרונים מתפקידי מנגנון וכוח אדם, דרך תפקידים של שותפות עסקית HRBP וכיום עובר שוב שינוי כדי לתמוך ביכולת האסטרטגית של הארגון, המנהלים והעובדים בעולם המשתנה.

בשיח עם קבוצות משאבי אנוש נירית סוקרת את השינויים בעולם העבודה מנקודת המבט של ארגון משאבי אנוש ומציעה מבט חדש על האופן שבו משאבי אנוש בארגון היום יכולים לזהות את נקודות המפתח המשפיעות על הצלחת הארגון ועל מעגל החיים של העובד ולהסתכל מחדש על הגישה ליכולות (talent) ומערכות הכשרה, על צורות ההעסקה השונות, האתגר שבתפקיד המנהלים, התנהלות קריירות ואפילו המבנה הפיזי של מקום העבודה.

הרצאה זו מתבססת על תכני ההרצאה "עולם העבודה העתידי כבר כאן" אולם מתבוננת בכל אלה מנקודת המבט של אנשי משאבי אנוש במטרה לתמוך בתהליך התפתחות להעמקת השותפות. נסקור איך השתנה התפקיד במהלך העשורים האחרונים ולאן הוא הולך היום? איך יכול משאבי אנוש בארגון היום לזהות את נקודות המפתח המשפיעות על הצלחת הארגון ולעבור משותפות בשולחן ההנהלה לעריכתו.

כי האנשים בידיים שלכם, מי אתם רוצים להיות?

ניתן להתאים כל הרצאה על פי נושאי המיקוד הייחודיים לכם. דוגמה לשקפים:

הקודם
הבא
התוכן בעמוד זה מתורגם גם ל -
ליעוץ והתאמה אישית

large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
למנהלים: להכין את המנהלים, התהליכים והארגון לארגון העתידי
לעובדים: אסטרטגיות לפיתוח, חיבור ושימור אנשים בנורמלי החדש
לקריירה: מפה וכלים לחיפוש עבודה, ניהול ושינוי בקריירה האישית
לחינוך: ההשלכות על מערכות החינוך, ההשכלה והמדיניות הציבורית
Web_Icon_2

למנהלים

Web_Icon_1

לעובדים

לקריירה

Web_Icon_3

לחינוך

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי