שינוי קריירה – אילת

וולקאם

עולם העבודה החדש

על התכנית

ממליצים

נעים להכיר

פרטים והרשמה

זמינה לך

אם מישהו רק היה מראה לך בדיוק איך ולאן, היית עושה את הצעד הראשון עכשיו?

אחרי הצעד הזה יהיה לך ברור מה לעשות, איך קוראים לזה ומי בשוק העבודה צריך את זה. יהיו לך כלים שיאפשרו לך. 

* לייצר את השינוי המקצועי שצועק לך בראש כבר תקופה

* להפוך את הכישרון והיכולת שלך לעשייה שתרגש אותך באמת

* ליצור בהירות ופוקוס על שינוי הקריירה שהכי נכון לך

* לחיות חיים מלאי משמעות ללא תחושת תסכול והחמצה

כל אלה יכולים לקרות לך דרך תוכנית ייחודית מקיפה ומעמיקה לניווט מסע הקריירה שלך בעולם העבודה העתידי

התכנית זמינה בפורמט דיגיטלי או בשילוב מפגשי זום אישיים

בעולם העבודה המשתנה יש לא מעט הבטחות ודרכים איך לקום בכל בוקר לקריירה שתרתק אותך, אבל לעולם החדש יש כלים ושפה משלו. עכשיו זו ההזדמנות שלך ללמוד אותם באופן שיפזר את הערפל, בדרך שתאפשר לך להתנהל בו בביטחון ולהפוך את התשוקה שלך לעשייה רווחית ומספקת, שתשפיע עליך וגם על המשפחה והקרובים לך.

אני מבינה אותך. יכול להיות מפחיד לטלטל סירה בלב ים. או לרצות מאוד ולא למצוא את הדרך. לקחת סיכונים, לעשות מהלכים שלא עשית קודם. ובכל זאת, דווקא עולם העבודה המשתנה, יכול לאפשר לך להגשים את החלומות שלך, בתוך המגבלות ואיתן. זה בדיוק מה שנעשה כאן בתוכנית.

שינוי מהותי בקריירה דורש למידה, תמיכה והכוונה, מקצועית, רגשית ומנטאלית. זה המקום לעשות את זה. כאן זה מתחיל.

התוכנית שתקפיץ אותך לעתיד שלך

נקפוץ רגע לעתיד שלך. אם עד עכשיו חשבת איך למצוא את מה שחיפשת, את מה שהכי היית רוצה, את הדבר שמוציא ממך את הכי טוב שלך... זה הזמן לדעת שיש דרך שהעבודה הבאה שלך, זו שהכי היית רוצה- תמצא אותך.

בשביל שזה יקרה 👆 צריך שזה יקרה 👇

פנימי:

כדי שתגלו מה אתם רוצים לעשות עכשיו, איך זה בונה על הניסיון והיכולות שלכם ואיפה זה פוגש את שוק העבודה?

חיצוני:

כדי ללמוד איך קוראים לתפקידים שצריכים את מה שאתם יודעים לעשות, מי האנשים שעוסקים בתחומים האלה ואיך הם ידעו שאתם קיימים כדי להעלות את השם שלכם בהקשר הנכון

'קריירה בעולם משתנה'

תכנית שפותחה מתוך אלפי שעות מחקר מעמיק, ידע מקצועי וניסיון אישי במסע קריירה משנה חיים

חלק א: העולם שבחוץ

נבין מה משתנה סביבנו, מה עושים עם זה ואילו אפשרויות קריירה זה פותח בפניך.

נושאי הלימוד:

1. למה צריך מדריך מסע?
2. השפעת הטכנולוגיה על הקריירה
3. המקצועות משתנים
4. לאן נעלמות המשרות השכירות
5. עבודה מפסיקה להיות מקום
6. העובדים ההיברידיים

חלק ב: העולם שלך

בעזרת מפת הניווט לניהול קריירה בעולם משתנה, נבין איפה נמצאת הקריירה הפרטית שלנו, ונכיר את הכלים לבניית תכנית מעבר ושינוי לשלב הבא.

נושאי הלימוד:

1. מחזור חיי הקריירה החדש
2. ניהול קריירה רבודה
3. חשיבות מעגלי האנשים בקריירה
4. שינויים בזהות המקצועית
5. ההתפתחות מתמדת
6. מפה לניווט קריירה בעולם משתנה

חלק ג: מניחים את התשתית

נתמקד במטרות ובהגדלת טווח האפשרויות שלך לשנים הקרובות. נכיר את הזהות המקצועית שלך במנותק ממקצוע ותפקיד, באופן שישקף לא רק את מה שעשית, אלא את מה שהיית רוצה לעשות.

נושאי הלימוד:

1. להניח תשתית לרשת אסטרטגית
2. לבחור אנשים שיקדמו אותך אל המטרה שלך
3. לבנות קשרים ולתחזק אותם
4. להבין את הזהות המקצועית הייחודית
5. לפתח ולעדכן את עצמך בעולם משתנה
6. להסתכל מעבר ליום יום

חלק ד: מנהלים את המעבר

נתמודד עם הפחדים שמפריעים לך להגשים את מה שהיית רוצה לעשות ונלמד את הכלים שיאפשרו לך לממש את זה.

נושאי הלימוד:

1. לזהות את הסימנים לשינוי - מבחוץ ומבפנים
2. להפנים את הסיכונים שבהיעדר פעולה
3. להתכונן לתנועה בצעדים קטנים
4. לשחרר את מה שכבר לא מתאים
5. להתחדש בניסיונות תוך כדי תנועה
6. לחלום בחופשיות כדי לדעת מה כן
7. לפגוש בלי מטרה כדי לגלות עולמות חדשים
8. לחפש דרך, לא עבודה

חלק ה: צומחים אל הדבר הבא

כאן קורה הקסם. עכשיו כשאנחנו כבר מבינים איפה היכולות, התשוקות והניסיון שלך, פוגשים את הצורך בשוק העבודה, יגיעו אליך ההזדמנויות המתאימות והחיבורים הנכונים.

נושאי הלימוד:

1. להרחיב מעגלים ולהכיר לאנשים חדשים
2. למנף יכולות קיימות לעשייה חדשה
3. לבסס מותג אישי סביב הערך המיוחד שלך
4. לצאת לרשת להשמיע קול ייחודי
5. להמשיך ללמוד, להתכונן כל הזמן
6. המסע ממשיך כאן

מיישמים לפריצת דרך

ניישם את הכלים והידע, נבנה תוכנית אישית מדויקת לשינוי בקריירה.

מארז כלים למסע

חוברת אישית ייעודית, עשירה בטיפים, כלים פרקטיים, דפי עבודה וכל מה שצריך כדי לבנות תכנית פעולה אישית וישימה ליציאה למסע הקריירה שלך ולעיצוב הדבר הבא.

החיים אחרי התכנית

אם הגעת עד כאן, כנראה כבר ברור לך שלעשות עוד מאותו דבר, לחפש את הדבר הבא באתרי דרושים, להמשיך לחיות 'על יד' מבלי לממש עד הסוף את התשוקות שלך, כבר לא מספיק לך

המסע שלך מתחיל כאן

גישה מיידית לכל הידע, הסודות והכלים שיביאו את החיים המקצועיים שלך לאן שחלמת

דיגיטלית פורצת דרך
500 5 תשלומים של 100 ₪ בלבד!
 •  גישה מיידית ל- 5 מודולים דיגיטליים (6-8 פרקי ייעוץ קריירה בעולם משתנה בכל אחד)
 •  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו
 •  מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 •  בניית תכנית עבודה מותאמת אישית ליישום מיידי
משולבת פורצת דרך
2300 5 תשלומים של 460 ₪ !
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה
 • תוספת 3 מפגשי ייעוץ אישי לבניית תכנית מותאמת על פי המפה והכלים של התוכנית, עם יועצות בכירות שהוכשרו על יד נירית כהן

אפשרות שדרוג לתכנית המשולבת בכל זמן

היי, אני נירית ואני שמחה שעצרת כאן.

התכנית "קריירה בעולם משתנה" היא תולדה של שנות מחקר, כלים וניסיון שצברתי, בהשראת סיפור שינוי הקריירה האישי שלי.

עוד כשהייתי סמנכ”לית משאבי אנוש באינטל הבנתי שהיציבות התעסוקתית שלי לא מגיעה מהמעסיק, אלא מהיכולת שלי להישאר רלוונטית בשוק העבודה. בתהליך למדתי לזהות מה מניע אותי, מה גורם לי לרצות לקום בבוקר, מה הערך שאני מביאה, מי זקוקים לו ואיך הם ידעו שאני קיימת. התחלתי לפעול, להרחיב מעגלים וקשרים, לזהות הזדמנויות, חיבורים ועולמות עשייה חדשים.

המסע הזה הביא אותי לרגע בו הייתי בשלה להיפרד מהחברה בה עבדתי כמעט 30 שנה, כשבחוץ כבר חיכו לי ההזדמנויות וההצעות שהתאימו למי שרציתי להיות.

את כל הידע והניסיון, הטיפים והכלים שצברתי במסע שלי ארזתי בתכנית הזו.
כדי לתת לך את הבטחון ביכולת לנווט את השינוי בקריירה שלך, יצרתי עבורך מפה מובנית שתיקח אותך צעד אחר צעד למטרה שלשמה את כאן עכשיו.

נירית כהן, מומחית לעיצוב קריירה בעולם החדש, מרצה ויועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים. מנירית מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן בו אנו משתנים אתו - בקריירה, בארגון ובחינוך. במשך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

ביקורות ספר– כותרת + כותרת משנה+ סליידר דפדוף צידי (המלצתי גם כאן- משפטים נבחרים קצרים מכל ביקורת כשבכול דפדוף מופיע משפט אחד ממורכז וברור + שם המבקר.ת)

התכנית מבוססת על הספר

' המדריך לקריירה בעולם משתנה '

מאת נירית כהן

פרופ' דוד פסיג, חוקר עתידים, ראש מגמה לטכנולוגיות תקשורת, ראש המעבדה למציאות מדומה וראש המכון לחקר מקצועות העתיד אוניברסיטת בר-אילן 

הבעיה הגדולה בתקופות מעבר היא השיתוק שיכול לאחוז באנשים שלא הורגלו בשינויים. אילו היה אפשר לעזור להם לדלג על תקופת המעבר או לספק להם כלים כדי שהיא תהיה קצרה ככל שניתן, אזי הם היו פורחים ומשתלבים בהצלחה במה שהתקופה החדשה על כל הפרדיגמות התעסוקתיות, הכלכליות, החברתיות והפסיכולוגיות תביא בכנפיה. אילו רק היו יכולים להאיר את דרכם בעזרת אלומת אור שמסוגלת לקרוע את הערפל המלווה את תקופת המעבר הם היו נוכחים לראות את הפוטנציאל הטמון בעתיד תוך כדי שהם מבינים טוב יותר את החסרונות של התקופה אותה הם עוזבים.  

ספר זה של נירית כהן הוא אלומת האור הזו. הוא אינו עוד פנס המאיר את החשיכה אלא הוא מדריך מפורט ומאיר עיניים שיכול להוביל, בצעדים מדודים, את החוששים משינויים לדלג על תקופת המעבר הזו ולראות בבהירות מבעוד מועד את יתרונות המהפכה התעשייתית הרביעית. מהדיווחים של פורצי הדרך, ובעזרת הדרכתה של נירית, אפשר יהיה לא רק להקל את המעבר של המבקשים ללכת בדרך החדשה אלא גם להיווכח בפוטנציאל שהיא טומנת לפרט ולחברה. מי שילך בעקבות הדרכתה ייווכח שחבל לדשדש בעבר וכי ככל שנכנסים מהר יותר לעתיד אפשר יהיה לקצור פירות איכותיים יותר. אני תקווה שהמדריך יצליח לפתוח צוהר לקורא להבין את ייחודו ויתרונותיו של מה שמחכה לו בהמשך, לו רק ישכיל לא לחשוש."

ד״ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית

נירית כהן היא קול חשוב בעולם העבודה החדש. הספר שלה מגיש לנו מדריך מפורט לתפיסה אחרת של קריירה בעולם משתנה. "מתחילים בללכת לאיבוד", היא כותבת, ו"תחשבו על עצמכם עכשיו כעל סטארט-אפ לא בשל", כזה שמגלה את עצמו תוך כדי תנועה.

"הכינו את עצמכם לחיים עם מספר קריירות" – זאת של ההווה, אלה של העבר, ואלה של העתיד לבוא. נירית כהן מזמינה אותנו למסע אמיץ, אך מתבקש ואפשרי. היא דוחקת בנו, בצדק, לצאת לדרך.

אורנה ברביבאי, אלופה במיל, שרת הכלכלה והתעשייה

כאשר אי הוודאות וחוסר היציבות הם הדבר הכי קבוע בכל תחומי חיינו, אנחנו יכולים להמשיך להלחם בכך, או להכיר במשמעות השינויים וההשלכות שיש להם גם על הקריירה שלנו. 

נירית מציעה לקוראי הספר תשובות לשאלות המעסיקות כל אדם במסע למציאת משמעות בעולם העבודה, תוך מתן כלים ותובנות המאפשרות להתבונן בעיניים פקוחות על המציאות, להעז להמשיך לחפש את הדרך המתאימה ביותר להתפתחות ולחיים של השראה בעולם העבודה. ספר חשוב לכל עובד ומעסיק בעולם דינמי.

דוקטור רועי צזנה, חוקר באוניברסיטת תל אביב ובאקספרייז

אין לנו מה לפחד, אלא מהפחד עצמו" – משפט זה מעולם לא היה נכון יותר לגבי עתיד העבודה. יש סיבה לפחד, אך יש גם תקווה גדולה. מי שיבינו את ההזדמנויות שבעתיד, יוכלו להתחיל להכין את עצמם לעולם בו המקצועות משתנים במהירות וכל אדם צריך להמשיך ללמוד ולרכוש כישורים חדשים לאורך חייו.

 ספרה של נירית כהן מעביר את התובנה הזו באופן ברור ומוחשי, ומספק מדריך-דרך לכל אדם – מצעיר ועד זקן – אודות עתיד העבודה.

חנה רדו, יזמית עסקית חברתית, יו"ר קבוצת 19 וסופרסונס

במהלך הקריירות שלי ליווה אותי העיקרון של "רק פרנואידים שורדים" מתוך ספרו של אנדרו גרוב שהיה המנכ"ל של אינטל. אם היה בידי ספר זה של נירית כהן, הייתי מחליפה את הפרנויה במתודולוגיה שנירית מציעה בספרה.

נירית מוציאה אותנו למסע חשוב שילווה אותנו כל הקריירה. לעיתים קרובות הקריירה תגדיר את מצבנו הכלכלי לאורך חיינו, לעיתים היא גם תגדיר את הזהות האישית שלנו בפני עצמנו ובפני החברה ותמיד היא תאפשר לנו לשנות ולהשתנות.

שאלות שאולי עוברות לך בראש עכשיו

כן. הכלים בתוכנית יעזרו לכם לעשות בו זמנית גם תהליך פנימי וגם תהליך חיצוני. בתהליך הפנימי, תבינו מה אתם רוצים ויכולים לעשות, איפה יש עשייה שמעניינת אתכם. ובמקביל, תלמדו איך לדבר על מה שאתם יודעים לעשות בשפה שמותאמת לשוק שהשתנה, איפה צריכים את זה ואיך קוראים לזה כדי שתדעו לחפש את המקומות הנכונים.

התוכנית מיועדת למי שמצא או עצמו מחוץ למעגל העבודה או חושב על שינוי קריירה, או פשוט רוצה לייצר מסלול הכנסה נוסף.

היא מתווה לכם את הדרך (ממש, עם מפה והוראות הפעלה) איך להבין מה אתם רוצים ואיך למצוא את זה. והכל בכלים של עולם העבודה החדש.

כן. אנשים רבים בתקופה הזו משלבים פעילות עצמאית במקביל לשכירה או עוברים ממשרות שכירות לעצמאיות או מדייקים ומשנים את העיסוק העצמאי שלהם כדי להתאים את עצמם לעולם המשתנה. הכלים שעוזרים לנו לדייק את הערך שאנחנו מביאים, איך לדבר עליו ואיך לוודא שמי שזקוק לו יכיר אותנו נכונים כמובן לעצמאים. אלה כלים שמאפשרים לעבודה להגיע אליכם, במיוחד כשאתם לא רוצים "למכור". אני בעצמי השתמשתי בהם לעבור ממשרה שכירה לפעילות כעצמאית.

התוכנית משלבת למידה אישית, קבוצתית עם הנחייה וייעוץ: 

 • שיעורים מוקלטים כוללים 5 פרקים של כ 40 דקות, מחולקים כל אחד ל 6-8 שיעורים בני כ 7 דקות בממוצע. סה"כ 32 שיעורים. אלה שיעורים ממוקדים לצפייה עצמאית – השיעורים נשארים פתוחים לצפייה ללא הגבלה מהמחשב או מהנייד כך שאתם לגמרי עצמאיים ובקצב שלכם.
 • את השיעורים מלווה חוברת עבודה מקיפה שבעזרתה תוכלו ליישם את הכלים ולבנות את התכנית הפרטית שלכם.
 • בתכנית המשולבת תקבלו עוד 3 מפגשי ייעוץ אישיים. המפגשים מתקיימים עם יועצות תעסוקה וקריירה בכירות שעברו הכשרה בתוכנית הליווי שלי, הן בעלות ניסיון עשיר ומגוון, הבנה עמוקה של שוק העבודה והצרכים המשתנים שבו, יכולות והצלחות מוכחות בשטח. 

התוכנית מקנה לכם כלים לקריירה. היא מלווה את מחזור החיים של הקריירה שלכם דרך כל השלבים. החל מנקודת ההתחלה, דרך ניהול מוצלח של קריירה יציבה וגם עוזר לכם לזהות ולנהל תקופות של ירידה כדי שלא תופתעו ויותר מכך, כדי שתצמחו במהרה לשלב צמיחה חדש.

לכן היא מתאימה גם לאנשים בתחילת הדרך, גם למי שנמצאים אחרי כמה עשורים של קריירה ומחפשים עכשיו שינוי והגשמה או יציבות ופרנסה.

ואם אתם רוצים להבין אם היא מתאימה לכם? יצרתי עבורכם טופס בדיקת התאמה כאן.

התוכנית הדיגיטלתי מוגשת לכם במחיר מינימלי כדי להפוך אותה לזמינה לכולם במחיר מיוחד של 500 ש״ח – ניתן לשלם בעד 5 תשלומים. 

התכנית המשולבת כוללת מפגשי ליווי אישי במחיר של 2,300 ש"ח. ניתן לשלם בעד 5 תשלומים.

ניתן יהיה להרחיב את המפגשים, הדבר כרוך בתשלום נוסף בסך 600 ש״ח לפגישה וייעשה בתיאום מול יועצת הקריירה.

ממש עכשיו! בלינק הזה של אתר הקורס >> https://courses.niritcohen.com/

תוכלו להצטרף ולהתחיל לצפות מיידית בשיעורים המוקלטים וגם להצטרף למפגשי האון ליין.

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

"קריירה בעולם משתנה – מדריך מסע"​

רוצה לבדוק את התאמתך לתוכנית?

או

למעבר לאתר הקורס להרשמה ותשלום

הדרך לקריירה שחלמת מתחילה כאן

דיגיטלית פורצת דרך
500 5 תשלומים של 100 ₪ בלבד!
 •  גישה מיידית ל- 5 מודולים דיגיטליים (6-8 פרקי ייעוץ קריירה בעולם משתנה בכל אחד)
 •  תמיכה ומענה בקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו
 •  מארז כלים ללמידה ותרגול מובנה לאורך התוכנית
 •  בניית תכנית עבודה מותאמת אישית ליישום מיידי
משולבת פורצת דרך
2300 5 תשלומים של 460 ₪ !
 • כל התכנים, הכלים, סדרת הסרטונים והבונוסים המעולים של התוכנית הדיגיטלית במלואה
 • תוספת 3 מפגשי ייעוץ אישי לבניית תכנית מותאמת על פי המפה והכלים של התוכנית, עם יועצות בכירות שהוכשרו על יד נירית כהן

אפשרות שדרוג לתכנית המשולבת בכל זמן

עדיין בהתלבטות? זמינה לך

(סטריפ רוחבי מהיר להשארת פרטים)

שם מלא:      טלפון:       מייל:       

איך אפשר לעזור? (כפתור) שלח

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

קריירה בעולם משתנה

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

אם כבר הבנת שהצורך להכין את עצמך לעולם העבודה החדש הוא לא מותרות ולא יכול לחכות - אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתכנית

קריירה בעולם משתנה(ייעוץ)

השאירו פרטים בטופס למעבר לדף תשלום מאובטח

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לניוזלטר השבועי